فهرست
درخشان به مهاجم تیم اجازه تمرین نداد/ عباس زاده: اشتباه کردم!
درخشان به مهاجم تیم اجازه تمرین نداد/ عباس زاده: اشتباه کردم!

درخشان به مهاجم تیم اجازه تمرین نداد/ عباس زاده: اشتباه کردم!

آی اسپورت- محمد عباس زاده پس از مصاحبه ی تندی که امروز انجام داد به دستور درخشان از حضور در تمرینان منع شد. این بازیکن پس از عذرخواهی و اظهار پشیمانی از مصاحبه اش گفت: حرفهایی که من  زدم بیشتر ناشی از محرومیتی بود که برایم اعلام شده بود. من از شنیدن خبر محرومیتم ناراحت شدم و روح و روانم به هم ریخته بود که آن حرفها را زدم. اکنون که فکر کردم می‌بینم که نباید آن صحبت‌ها را مطرح می‌کردم و باید عذرخواهی کنم. 

وقتی بازیکن محروم می‌شود و شانس بازی کردن را از دست می‌دهد شرایط سختی را تجربه می‌کند. من بارها گفته‌ام که نیمکت‌نشینی در پرسپولیس هم برایم افتخار است. در نیم‌فصل از القادسیه کویت پیشنهاد داشتم اما ترجیح دادم در پرسپولیس بمانم چون به این تیم عشق و علاقه دارم. پیراهن پرسپولیس را آسان به دست نیاورده‌ام که به خواهم آسان از دست بدهم.

مهاجم پرسپولیس گفت: اگرچه بازی نکرده‌ام اما مثل تمام بازیکنان پرسپولیس از موفقیت این تیم در آسیا خوشحالم. حمید درخشان برای من خیلی زحمت کشیده و مربی بزرگ من است. خورد‌بین هم سرپرست تیم است و همه دوستش دارند. نژاد‌فلاح از زمانی که به پرسپولیس آمده اقدامات خوبی را انجام داده است قبل از حضور او ریالی دریافت نکرده بودیم اما او که آمد پول و پاداش به ما داد. من این مسائل را باید لحاظ می‌کردم و بعد حرف می‌زدم. اکنون که فکر می‌کنم می‌بینم که افراط کرده‌ام.

عباس‌زاده درباره محرومیتش گفت: حکم محرومیت چهارشنبه اعلام شده و پنجشنبه که نیمه تعطیل بوده و امروز هم که جمعه است تعطیل است. باید صبر می‌کردم و ابتدا با کادر فنی و سرپرست تیم مشورت می‌کردم و این مسائل را با باشگاه در میان می‌گذاشتم. عجله کردم که مصاحبه کردم. حرفهایم جالب نبود و از تمام کسانی که با صحبت‌های عجولانه‌ام باعث رنجش‌شان شدم عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم این مشکلات حل شود. 

     
آی اسپورت
2015-03-06 17:22:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر