فهرست
اختلاف زلاتان و کاوانی تکذیب شد
اختلاف زلاتان و کاوانی تکذیب شد

اختلاف زلاتان و کاوانی تکذیب شد

آی اسپورت – مینو رایولا مدیر برنامه های زلاتان ایبراهیموویچ به رادیو مونته کارلو گفت که شایعه های اخیر مبنی بر وجود اختلاف بین او و ادینسون کاوانی حقیقت ندارد. مهاجم سوئدی در این فصل با مصدومیت های زیادی روبرو بوده و البته با 17 گل زده در 26 بازی همچنان بهترین گلزن تیمش محسوب می شود. در مورد پی اس جی که فصل پرفراز و نشیبی را سپری می کند، اخیرا ادعایی هایی در مورد اختلاف نظرهایی بین مهاجمان این تیم و اینکه حتی توپ را به هم پاس نمی دهند هم مطرح بوده است.

اما رایولا وجود هر مشکلی بین این بازیکنان را رد کرده و گفت:\" زلاتان فقط به یک چیز فکر می کند و آن قهرمانی با پی اس جی است. اینکه در تیم گروهی طرفدار زلاتان و گروهی طرفدار کاوانی هستند حقیقت ندارد. امروز ایبرا همچنان رهبر اصلی تیم است و همه چنین چیزی را می دانند. او به کاوانی احترام می گذارد و کاوانی هم برای او احترام قائل است. حرف های دیگر حقیقت نداشته و شایعات ساختگی رسانه ها هستند. تا جایی که من می دانم، رختکن پی اس جی از این مشکلات ندارد.\"

او در مورد اینکه آیا دوران فوتبال زلاتان در پی اس جی به پایان می رسد یا نه گفت:\" نمی دانم. او در پاریس خوشحال است. به نظرم هنوز هشت سال دیگر می تواند کار کند.\"

     
آی اسپورت
2015-03-06 17:21:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر