فهرست
ملوان 1 - سپاهان صفر : ملوان جادویی ! / چهارمین برد پیاپی فرزاد، فیروز و دوستان!
ملوان 1 - سپاهان صفر : ملوان جادویی ! / چهارمین برد پیاپی فرزاد، فیروز و دوستان!

ملوان 1 - سپاهان صفر : ملوان جادویی ! / چهارمین برد پیاپی فرزاد، فیروز و دوستان!

آی اسپورت-هفته بیست و دوم لیگ برتر، ورزشگاه تختی انزلی، تماشاگر:  6500 نفر


داور: محسن ترکی ، کمک ها: حسین ظهیری،یعقوب حجتی
اخطار:  آبشک (39) و فرزاد حاتمی (66) از ملوان و هادی عقیلی (66) و مرادمند (75) از سپاهان

ملوان بندرانزلی:
 سیدحسین حسینی، ابوالحسن جعفری، عزت اله پورغاز، پژمان نوری، مازیار زارع (80 یوسف زاده)، محسن یوسفی، عزیز معبودی، محمدحسین کنعانی زادگان، رضا اعتمادی، فرزاد حاتمی، محمد آبشک
مربی: فیروز کریمی

سپاهان اصفهان:
 شهاب گردان، هادی عقیلی، محمدعلی احمدی، محمدرضا خلعتبری، علی کریمی، محمدحسین مرادمند (78 حسین پاپی)، مهدی شریفی (68 رسول نویدکیا)، احسان حاج صفی، لوسیانو پریرا (85 سوکای)، سعید قائدی فر، فوزیل موسی اف
مربی: حسین فرکی

شرح گل:
1 ـ صفر (ملوان): فرزاد حاتمی باز هم درخشید و این بار در دقیقه 16 گل اول مسابقه را برای ملوانی ها به ثمر رساند. حاتمی ضربه اوت ارسالی از جناح چپ را که با شوت زارع و دفع ناقص گردان همراه شده بود، با ضربه سر به دروازه سپاهان دوخت. 


دقایق حساس:
دقیقه 9 – سانتر بازیکنان تیم سپاهان از پشت محوطه جریمه توسط حسینی دروازه بان تیم ملوان از محوطه خطر دور شد.
دقیقه 37 – باز هم حمله بازیکنان تیم سپاهان و ضربه محکم خلعتبری درون چهارچوب ملوان که با عکس العمل زیبای سید حسین حسینی دروازه بان این تیم مهار شد. حسینی این توپ را در دو ضرب مهار کرد.
دقیقه 40 – سانتر ملوانی ها روی دروازه سپاهان موقعیت خطرناکی را برای این تیم به وجود آورد که شهاب گردان روی سر فرزاد حاتمی توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 43 – بازهم ملوانی ها حمله ای را به سمت دروازه سپاهان شروع کردند که شهاب گردان با خروج از دروازه توپ را مهار کرد.
دقیقه 56 – پاس عرضی حاج صفی، پشت محوطه جریمه ملوان به خلعتبری رسید و شوت محکم وی را سیدحسین حسینی به خوبی دفع کرد.
دقیقه 58 – سانتر ارسالی از جناح راست و دخالت خلعتبری و دفع توپ توسط کنعانی، با سوت محسن ترکی هند پنالتی تشخیص داده شد اما ترکی پس از مشورت با کمکش تصمیم خود را وتو کرد.
دقیقه 64 – حرکت فرزاد حاتمی در بین مدافعان سپاهان و ضربه وی را شهاب گردان مهار کرد. 
دقیقه 79 – حسین پاپی در بدو ورود به میدان، از جناح راست توپی را در محوطه جریمه ملوان سانتر کرد که ضربه آکروباتیک احسان حاج صفی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 82 –ملوانی ها حمله ای را از جناح راست تدارک دیدندو توپ را پشت محوطه جریمه به حاتمی رساندند و او هم نوری را صاحب موقعیت کرد که ضربه نوری با برخورد به مدافعان سپاهان از محوطه جریمه دور شد.
دقیقه 85 – توپ ارسالی سپاهانی ها در محوطه شش قدم ملوانی ها با دفع حسینی رو برو شد.
دقیقه 89 – دروازه بان تیم ملوان مرد محوطه جریمه این تیم در این دقایق است چرا که در این دقیقه موقعیت دیگری را از بازیکنان سپاهان مهار کرد.

حواشی:
*با توجه به تماشاگران زیادی که در این بازی در استادیوم حاضر شدند، دقایقی قبل از شروع بازی، نیروی انتظامی درهای ورزشگاه را بست و اجازه نداد تماشاگران وارد ورزشگاه شوند.
* محسن ترکی داور این بازی تا دقیقه 25 اسپری محوشونده نداشت و در این دقیقه از داور چهارم دریافت کرد.
* در حالی که به نظر می‌ رسد نزدیک به دوازده هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند، اما گزارشگر مسابقه تعداد دقیق تماشاگران را 6 هزار و 100 نفر اعلام کرد. ظرفیت واقعی ورزشگاه های ایران هنوز مشخص نیست و این اختلاف آماری همواره وجود دارد.
* در صحنه اعلام پنالتی در دقیقه 58 بازی حدود یک دقیقه متوقف بود. محسن ترکی بعد از اعلام هندپنالتی با پرچم کمکش از تصمیمی که گرفته بود منصرف شد و این مساله اعتراض شدید بازیکنان سپاهان را در پی داشت که در این بین خلعتبری و عقیلی بیش از بقیه با ترکی درگیر بودند.
* هادی عقیلی کاپیتان سپاهان در دقیقه 66 پس از برخورد با فرزاد حاتمی توسط ترکی جریمه شد و به شدت به رای داور قرمزپوش میدان اعتراض کرد. البته ترکی حاتمی را هم با کارت زرد جریمه کرد.
* بازیکنان سپاهان در دقیقه 69 پس از برخورد توپ به دست فرزاد حاتمی در پشت محوطه جریمه عقیده داشتند که این مهاجم باید با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شود.
* با توجه به مصادف بودند روز بازی با درختکاری تنی چند از مسوولین استان قبل از بازی به کاشت نهال همت گماردند. همچنین تعدادی بنر و پارچه نوشت در اطراف ورزشگاه در تشویق اهالی انزلی به کاشت درخت نصب شده است.

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-06 17:23:27
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۳، ۲۱:۲۵
بازم شیمبا فیکس شد نبردن!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر