فهرست
جوکو: حضور در کنار خانواده بهم کمک کرد
جوکو: حضور در کنار خانواده بهم کمک کرد

جوکو: حضور در کنار خانواده بهم کمک کرد

آی اسپورت – مرد شماره 2 دنیا به دنبال هدف های زیادی در سال جدید خواهد بود. او بدون شک به دنبال این است تا خیلی سریع انتقامش را از اندی ماری بگیرد. این دو حالا فصل را در دوهه آغاز می کنند و این احتمال وجود دارد در فینال هم برخورد کنند. جوکوویچ در کنفرانس مطبوعاتی اش گفت: دوست دارم دوباره به ماری به خاطر رسیدن به رتبه 1 تبریک بگم، چون در سه چهار ماهِ آخر سال واقعا تنیس فوق العاده ای بازی کرد. واقعا حقشه اینجا باشه.

به نظر نواک دوباره سرحال شده. به گفته خودش کلیدِ اصلی حضور در کنار خانواده بوده: 5 6 هفته تعطیلی داشتیم. و این کاملا استراحت نبود، چون تو این چند هفته در کنار استراحت باید دوباره خودت رو آماده کنی. بعضی اوقات تعطیلی های کمتری حتی داشتم. ولی به هر حال یه مدتی رو در کنار خونوادم گذروندم. زیاد سفر نکردم. می خواستم خونه بمونم و یه جا باشم تا باطری هام رو دوباره شارژ کنم. احساس می کنم به خونه اصلیم رفته بودم. به عنوان یه تنیسور و اون همه سفری که انجام می دی، بعضی اوقات نقطه جغرافیایی را فراموش می کنی، انگار که همه جا بودی. پس این عالیه که بتونی چند هفته مستمر یه جا بمونی. این بهت کمک می کنه از نظر ذهنی آرام بشی. این موقعیت رو هم داری تا مسائل رو به شکل متفاوتی ببینی. این تعطیلی بهم کرد دوباره به کل دوران حرفه ای بازیگریم، مخصوصا 12 تا 15 ماه اخیر فکر کنم. به این فکر کنم که قدم بعدی چیه و چجوری باید ادامه بدم.

جوکوویچ هم مانند ماری از دوهه شروع می کند. اما این اولین بارِ او نیست: سومین سال پیاپی است که از دوهه شروع می کنم و خیلی از این بابت خوشحالم. به طور سنتی اینجا تو دسته خودش بهترین حساب می شه چون تمام تلاششون رو می کنن بازیکنا احساس کنن خونه هستن. امکانات اینجا فوق العاده اس. هتل کیفیت خیلی بالایی داره. ساحل هست و می تونی خونوادت رو بیاری و با اونا هم وقت بگذرونی. زمین نزدیکه و واسه تمرینم انتخاب های زیادی داری. بازی ها در روز دیر شروع میشن تا از گرما دوری کنیم. پس دارن کارشون رو عالی انجام می دن. تقریبا هر سال میبینیم که از بهترین بازیکن های دنیا، حتی 5 نفر اول به اینجا میان. حداقل چهار پنج بازیکن از بین 10 نفر اول اینجا هستن. این خودش ثابت می کنه من و بقیه بازیکنا چه حسی نسبت به اینجا داریم.

۱    
آی اسپورت
2017-01-03 04:55:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر