فهرست
استقلال تهران 1-0 نفت مسجد سلیمان؛ استقلال به صدر رسید
استقلال تهران 1-0 نفت مسجد سلیمان؛ استقلال به صدر رسید

استقلال تهران 1-0 نفت مسجد سلیمان؛ استقلال به صدر رسید

بازی در نیمه اول با حملات دو تیم همراه بود و هر کدام از تیم‌ها موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتند که با واکنش‌های خوب دروازبان‌ها ثمری برای هیچ یک از دو تیم نداشت. در نیمه دوم هم بازی بسیار سرد و کسل‌کننده بود اما استقلال در یک غافلگیری به گل زیبایی رسید و موقتا حداقل برای دو روز صدرنشین جدول شد.

آی اسپورت-

هفته بیست و دوم لیگ برتر، ورزشگاه آزادی تهران


داور: محمدرضا اکبریان-تورج عیوضی-جلیل شهرانی- محمدرضا فغانی

اخطار: امید ابراهیمی (11)، غلامرضا عنایتی (60) استقلال - حمزه حدادی (33) نفت‌مسجدسلیمان

ترکیب استقلال: محسن فروزان، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، میلاد فخرالدینی، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، میلاد نوری، خسرو حیدری، سجاد شهباززاده، آرش برهانی، غلامرضا عنایتی

نفت‌مسجد سلیمان: گیورگی، جلال عبدی، سعید سالارزاده، حامد محمودی، محمود تیغ‌نورد، حمید بوحمدان، رضا درویشی، حمزه حدادی، دوس سانتوز، الکساندر پاشنکو، کیوان امرایی

حاشیه:

با کارت زردی که امید ابراهیمی دریافت کرد بازی هفته آینده استقلال مقابل نفت تهران را از دست داد.

شرح گل

دقیقه 61: در ضربه برگردان سجاد شهبازاده، گیورگی توپ را دفع کرد که در توپ برگشتی آرش برهانی توپ را برای عنایتی فرستاد و این بازیکن کار سختی برای باز کردن دروازه خالی نفتی‌ها نداشت.

دقایق حساس

دقیه 16: پس از چند حمله نصفه و نیمه از مسجد سلیمانی‌ها بلاخره دوس‌سانتوز روی پاس تو عمق پاشنکو با فروزان تک به تک شد که توپ را به دست دروازبان کوبید و بهترین موقعیت بازی را از دست داد.

دقیقه 21: روی ضربه ایستگاهی حمید بوحمدان از چهل متری ضربه را مستقیم زد که فروزان از زیر طاق دروازه توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 24: امید ابراهیمی شوت چهل متری را به سمت دروازه حریف شلیک کرد که گورگی هم از زیر طاق به کرنر فرستاد.

     
آی اسپورت
2015-03-06 19:25:56
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر