فهرست
توجیه اینتزاگی: هرکس زیاد کار می کند، اشتباه هم می کند
توجیه اینتزاگی: هرکس زیاد کار می کند، اشتباه هم می کند

توجیه اینتزاگی: هرکس زیاد کار می کند، اشتباه هم می کند

 

آی اسپورت – بازی مقابل ورونا برای پیپو اینتزاگی روی نیمکت میلان حکم مرگ و زندگی دارد. اگر او در این بازی پیروز شود، همچنان هدایت روسونری را در دست خواهد داشت و درغیر این صورت موضوع اخراج او خیلی جدی از سوی مسوولان تیم مدنظر قرار داده می شود.

او درآستانه بازی حساس دو تیم در سن سیرو در گفت وگو با خبرنگاران در مورد شرایط فعلی تیمش اینچنین گفت:\" ما در ختکن نسبت به این بازی چنین حسی نداریم. من راحت و خونسرد هستم و سرم را بالا نگه می دارم. فقط نگران این هستم که تیم تحت تاثیر این حرف ها قرار گیرد. مسلما می توانیم بهتر ازاین نتیجه بگیریم و فردا فرصت خوبی خواهد بود.\"

اینتزاگی در مورد اشتباهاتش گفت:\" مطمئنا در این ماهها اشتباهات زیادی داشتم و وقتی هم در شصت سالگی مربیگری کنم، باز هم از این اشتباهات خواهم داشت.هرکس که کار می کند، اشتباه می کند. فقط آدمهایی که کار نمی کنند، هرگز مرتکب اشتباه نمی شوند. من کار می کنم که کمتر اشتباه کنم. آرزوی من این است که بتوانم بیشتر برای این تیم کار کنم. بهرحال آنها هر تصمیمی در ماه ژوئن بگیرند، میلان همیشه در قلب من خواهد بود. اما دلم می خواهد 20 سال اینجا بمانم\" 

     
آی اسپورت
2015-03-06 17:34:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر