فهرست
فرکی: به دروازه بان ملوان و بخت بَدِمان باختیم
فرکی: به دروازه بان ملوان و بخت بَدِمان باختیم

فرکی: به دروازه بان ملوان و بخت بَدِمان باختیم

آی اسپورت- حسین فرکی در کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی گفت: در بازی امروز بچه ها در هر دو نیمه عملکرد قابل تقدیری داشتند. جریان بازی کاملا به نفع ما بود، از نظر مالکیت توپ و خلق موقعیت تیم ما سرتر از حریف بود. اما روی یک پرتاب اوت ما بازی را باختیم. در بحث تاکتیکی چیزی که مدنظرمان بود را انجام دادیم اما گل نزدیم.

وی ادامه داد: به دو دلیل ما این بازی را به ملوانی ها واگذار کردیم؛ دلیل اول گلر آنها بود و دلیل دوم نیز بخت بد ما. گلر ملوان توپ های زیادی را در این بازی از بازیکنان ما مهار کرد. نمی‌ خواهم خلاف اعتقادم عمل کنم و در مورد داوری صحبت کنم اما فکر می‌ کنم داوری در این بازی مشکل داشت، مخصوصا در صحنه اعلام پنالتی که خودش تشخیص خودش را مردود اعلام کرد. اما اگر مشخص شود که داوری مشکلی نداشته می‌ توانم بگویم باختمان به همان دو دلیلی است که عنوان کردم.

فرکی در پایان گفت: شک نکنید امروز تماشاچی ها اسلحه برنده ملوان بودند، من برای ملوانی ها ارزش زیادی قائلم اما تماشاگران این تیم نقش مهمی را در این پیروزی ایفا کردند. ملوان انگیزه زیادی در این بازی داشت، در شرایط خوبی به سر می‌ برد و با توجه به روحیه بالایشان به گل رسیدند و بعد از گل نیز یک فوتبال تدافعی را در زمین پیاده کردند.

     
آی اسپورت
2015-03-06 18:02:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر