فهرست
فرهاد کاظمی: در حد لیگ برتر نبودیم/ نمی دانم ف.ک من بودم یا نه!
فرهاد کاظمی: در حد لیگ برتر نبودیم/ نمی دانم ف.ک من بودم یا نه!

فرهاد کاظمی: در حد لیگ برتر نبودیم/ نمی دانم ف.ک من بودم یا نه!

آی اسپورت- کاظمی پس از شکست مقابل صبا حرف هایش را با تکیه بر موضوعات تاکتیکی آغاز کرد:

در حد لیگ‌برتر نبودیم
از نظر تاکتیکی خیلی اشتباه داشتیم و به نظر من امروز در سطح لیگ‌برتر نبودیم. با توجه به اینکه وقت کمی داشتیم و بازیکنان هم از نظر روحی و روانی به آن باور نرسیده اند، این اتفاق افتاد اما با گذشت زمان و رسیدن به بازیکنان به سطح مورد نظر من شرایط تغییر خواهد کرد. آنها باید باور کنند که درسطح بهترین بازیکنان لیگ هستند.

ضعف تاکتیکی ما
ما چند کار تاکتیکی مدنظرمان بود اما انجام نشد.با این حال چند موقعیت صددرصد گل را از دست دادیم که می‌ توانست بازی را به نفع ما برگرداند. اما ضعف تاکتیکی ما در جایی بود که دو موقعیت در ضدحمله به حریف دادیم که نباید این اتفاق بیفتد. منظور من نتیجه نیست، من از کار تاکتیکی و تیمی صحبت می‌ کنم. البته ما فقط دو هفته کار تاکتیکی کرده ایم و من از بچه هایم ناراضی نیستم چون زمان زیادی نداشته ایم.

علت تعویض حسین پور
علت تعویض محمد حسین پور به دلیل عدم اجرای تاکتیک بود. ما 35 دقیقه را به همین دلیل از دست دادیم. البته با این دو مسابقه ای که من دیدم باید بگویم که به بازیکنانم افتخار می‌ کنم و هر مربی ای دوست دارد کنار این بازیکنان باشد.

هرگز آنها را نمی‌ بخشم
مردم همه چیز را می‌ دانند، می‌ دانند کی به کی است و چی به چیست. موقعی که چیزی نیست چرا اعلام جرم می‌ کنند؟ رسانه ها بخصوص صداوسیما باید به این موضوع می‌ پرداختند. یک بار صداوسیما مرا دعوت نکرد بپرسد این همه راجع به شما صحبت می کنند، موضوع چیست. من هرگز آنها را نمی‌ بخشم و به خدا واگذارشان می‌ کنم.

نفهمیدم ف. ک من بودم یا نه
اینکه می‌ گویند کارت من صادر نشده، باید از طرف کسی گفته شود که مسوولیت دارد. آقای علیپور که در این فوتبال کاره ای نیست. البته قبلا هم هیچکس نگفت فرهاد کاظمی. همه گفتند ف.ک. وقتی هم که شکایت شد گفتند منظور ما این ف. ک نبوده.

     
آی اسپورت
2015-03-06 18:07:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر