فهرست
ذوب آهن 4 - سایپا 1 : سوارِ بر سایپا، پیش به سوی آسیا!
ذوب آهن 4 - سایپا 1 : سوارِ بر سایپا، پیش به سوی آسیا!

ذوب آهن 4 - سایپا 1 : سوارِ بر سایپا، پیش به سوی آسیا!

هفته بیست و دوم لیگ برتر ،ورزشگاه فولاد شهر

داور:اشکان خورشیدی،کمک ها: سعید علی نژادیان، بابک عباس قلی زاده
اخطار: ماهانی (29) فرشادقاسمی (79) از سایپا و مسعود حسن زاده (71) از ذوب آهن

ذوب آهن: محمد باقر صادقی، کارلوس سانتوس، هادی محمدی، مهدی مهدی پور، قاسم حدادی فر، علی حمام، مسعود حسن زاده (77 رجب زاده)، مهرداد قنبری، کاوه رضایی، اسماعیل فرهادی (84 پهلوان) و مرتضی تبریزی
سرمربی: یحیی گل محمدی

سایپا : محمدرضا اخباری، وحید محمدزاده، مجید ایوبی، حامد شیری، هادی رکابی (60 زینالی)، محسن ارزانی، مهدی ترابی، روزبه شاه علیدوست (70 فرشاد قاسمی)، ابراهیم صادقی، مجتبی رمضانی و ماهان رحمانی (46 شکوری)
سرمربی: مجید جلالی

شرح گل:
1 ـ صفر (سایپا): پاس عمقی مجتبی رمضانی از قلب دفاع ذوب به مهدی ترابی رسید و او با یک ضربه روپا و تماشایی در دقیقه 16 اولین گل بازی را وارد دروازه ذوب‌آهن کرد و در آغوش هم تیمی هایش قرار گرفت.
1-1(ذوب آهن): اسماعیل فرهادی شوت زد که توپ به دست مجید ایوبی برخورد کرد و داور پنالتی گرفت.مسعود حسن زاده پشت توپ ایستاد و این پنالتی را گل کرد.
2 ـ 1 (ذوب‌آهن): پاس مرتضی تبریزی به کاوه رضایی کنترل توپ توسط این بازیکن و شوت به سمت دروازه سایپا با تکل بلند حسن زاده و رساندن توپ به دروازه حریف توام شد. البته به نظر می‌ رسید کاوه رضایی در این صحنه قصد داشت خودش دروازه سایپا را باز کند. اما در نهایت گل به اسم حسن زاده ثبت شد، مهاجمی که اگر تشخیص خوب کمک داور نبود ممکن بود در منطقه آفساید گیر بیافتد.
3 ـ 1 (ذوب‌آهن): نفوذ کاوه رضایی به درون محوطه جریمه سایپا با ضربه مجید ایوبی مدافع این تیم وارد دروازه خودی شد. 

حواشی:
* ابراهیم صادقی، مجید ایوبی، حامد شیری و ماهان رحمانی قبل از شروع بازی به سمت نیمکت ذوب‌آهن رفتند و با یحیی گل محمدی خوش و بش کردند.
* یحیی گل‌محمدی قبل از شروع مسابقه نهالی را به خاطر روز درختکاری در اطراف ورزشگاه کاشت و در بین دو نیمه هم مدیرعامل ذوب‌آهن این کار را انجام داد.
* در حالی که ابتدا سانتوز قصد داشت ضربه پنالتی که به سود ذوب‌آهن اعلام شده به سمت دروازه بزند مسعود حسن‌زاده از او خواست پنالتی را به او بدهد که این اتفاق انجام شد و این بازیکن از روی نقطه پنالتی گل اول تیمش را به ثمر رساند.
* تعدادی از بازیکنان تیم‌‌های پایه ذوب‌آهن برای تشویق تیمشان به ورزشگاه آمدند.
* در دقیقه 79 تکل خشن فرشاد قاسمی روی پای علی حمام با کارت زرد داور جریمه شد اما نیمکت ذوب‌آهن اعتقاد داشت، داور باید بازیکن حریف را اخراج می‌ کرد. این واکنش روی نیمکت منجر به اخراج مدیررسانه ای ذوبی ها از روی نیمکت شد.
* در دقیقه 82 بازیکنان سایپا اعتقاد داشتند داور باید به سود آنها یک پنالتی اعلام می‌ کرد اما اشکان خورشیدی سرنگون شدند مهاجم سایپا را پنالتی تشخیص نداد.
* در 10 دقیقه آخر بازی یحیی گل‌محمدی 2 بازیکن خط حمله اش را تعویض کرد و با آوردن رجب‌زاده و پهلوان به جای حسن زاده و فرهادی شکل تدافعی تری به تیم خود داد.

     
آی اسپورت
2015-03-06 18:22:14
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر