فهرست
بارسلونا "مستایا" می خواهد، بیلبائو "لاکارتوخا" !
بارسلونا "مستایا" می خواهد، بیلبائو "لاکارتوخا" !

بارسلونا "مستایا" می خواهد، بیلبائو "لاکارتوخا" !

آی اسپورت - بارسلونا و اتلتیک بیلبائو تقریبا مطمئن شده اند که رئال مادرید اجازه برگزاری فینال جام حذفی را در ورزشگاه اختصاصی اش نمی دهد و به همین دلیل تلاش برای یافتن گزینه‌های دیگر از همین حالا آغاز شده.

بارسلونا ورزشگاه مستایا را به عنوان استادیوم مورد نظر خود برای برگزاری فینال جام حذفی انتخاب کرده، دلیلش هم نزدیکی به بارسلونا و آسانی سفر به این شهر است. آنها آخرین بار هم این ورزشگاه را برای بازی فینال انتخاب کردند که در نهایت به ویسنته کالدرون رسید. از نظر اتلتیک بیلبائو اما این ورزشگاه بهترین گزینه نیست. سال 2009 به هریک از دو تیم 18500 نفر ظرفیت داده شد که برای بیلبائو و هوادارانش کافی نیست چون هواداران بیلبائو که بلیت تمام فصل را خریداری کرده ‌اند با تعمیرات در سن‌ممس به 43500 نفر رسیده. بنابراین گزینه مورد نظر آنها استادیوم دیگری است: لا کارتوخا.

ایباینه رییس بیلبائو باور دارد اگر این بازی در سویا برگزار شود این تیم می تواند جو ورزشگاه را به نفع خود تغییر دهد. به نظر او سفر به نفع بازیکنان بارسا نیست. اما بارسلونا تنها با برگزاری بازی در نوکمپ مخالف است. هواداران بارسا همچنین منتظرند ببینند باشگاه در لیگ قهرمانان تا کجا پیش می رود. فینال لیگ قهرمانان ‍6 ‍ژوئن یعنی درست یک هفته بعد از فینال جام حذفی اسپانیا برگزار می شود. درست به همین دلیل است که اتلتیک احساس می کند می تواند به رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا، آنخل ویار نظرش را تحمیل کند.

     
آی اسپورت
2015-03-06 19:20:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر