فهرست
عنایتی: گلم را مدیون امید و آرش هستم/ هدیه ویژه هندزفری بود!
عنایتی: گلم را مدیون امید و آرش هستم/ هدیه ویژه هندزفری بود!

عنایتی: گلم را مدیون امید و آرش هستم/ هدیه ویژه هندزفری بود!

رضا عناینی پس از گل سه‌امتیازی که در بازی با نفت‌مسجد سلیمان برای استقلال زد، در میکسدزون پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود


استقبال کم هواداران از بازی: \"امیدوارم هواداران ما را تنها نگذارند و از بازی بعد به ورزشگاه بیایند و ما را حمایت کنند. حواشی در همه جای دنیا هست و متاسفانه حواشی ما بیشتر از متن است. همه ما چه بازیکن، چه باشگاه و رسانه همه باید با هم تنور لیگ را داغ نگه داریم. متاسفانه حاشیه ها رنگ و روی فوتبال را کمرنگ کرده و خانواده ها ترجیح می دهند بازی را از تلویزیون ببینند.\"

 استقلال با این برد صدرنشین شد و امیدش به قهرمانی زیاد شد: \"ما همه توانمان را به کار می گیریم این اتفاق بیفتد.بازی خوبی بود. از زمانی که مکوندی آمده تیمش خوب فوتبال بازی می کند. البته سرمای هوا مقداری روی کیفیت بازی تاثیر گذاشته بود. مشکلات مالی هم روی تیم مسجدسلیمان اثر گذاشته بود.نفت تیم خوبی بود و ما را غافلگیر کرد.\"

 احتمالا هفته بیست و سوم یک هفته عقب می افتد: \"من اطلاعی ندارم اگر اتفاق بیفتد نور علی نور است.  اینکه لیگ تعطیل شود روی بازیکنان تاثیر می گذارد درست است. به هر حال هر تصمیمی سرمربی بگیرد ما تابع آن هستیم. اگر قلعه نویی موافقت کند ما حرفی نداریم و تابع تصمیم وی هستیم.\"

 گل به نفت مسجد سلیمان: \"این گل مدیون برگردان ابراهیمی و پاس زیبای برهانی بود.من راحت ترین کار را انجام دادم.\"

پیش از بازی به بازیکنان پاداش ویژه داده شده:\"هدیه هر چه باشد برای ما ارزشمند و بزرگ است اما وقتی می گویند هدیه نفیسی داده شده و یک هندزفری داده شده است در خانه با خانممان به مشکل می خوریم.چون آنها در انتظار هدیه نفیس هستند.\"

 مشکلات مالی باشگاه استقلال: \"ما مشکلات مالی را حل کردیم.امیدوارم با زحمات افشارزاده اتفاقات خوبی بیفتد.البته خیلی وقت ها اتفاقات خوب وقتی می افتد که همه چیز از دست رفته است.امیدوارم این اتفاق برای ما نیفتد.\"

     
آی اسپورت
2015-03-06 20:18:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر