فهرست
گاف کانال استقلال؛ مجیدی ۳ساله بست؟
گاف کانال استقلال؛ مجیدی ۳ساله بست؟

گاف کانال استقلال؛ مجیدی ۳ساله بست؟

آی اسپورت - باشگاه استقلال در چند هفته‌ی گذشته اخبار متفاوتی را در دل خود جای داده. از اخراج وینفرد شفر گرفته تا حضور فرهاد مجیدی و البته استعفای علی خطیر که انگار بیشتر نمایشی بود تا واقعی. به همه‌ی این‌ها داوری ضعیف مقابل نفت‌آبادان و اعتراض‌ها را هم اضافه کنید، همان قضاوت معروف که پیروزی را از استقلال گرفت. میان همه‌‌ی اتفاق‌ها اما مهمترین اتفاق جدایی شفر بود. قطع همکاری مربی آلمانی که استقلال را برای انتخاب سرمربی فصل آینده با مشکلات بسیاری مواجه کرده است. 

پس از اخراج وینفرد شفر، استقلال به طور رسمی فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی موقت  انتخاب کرد تا به ادعای مدیران این باشگاه، پس از پایان فصل در ارتباط با سرمربی رسمی و دائمی تصمیم گیری شود. امیرحسین فتحی با اعلام بازه‌ی زمانی ۱۰ روزه برای مشخص شدن نام سرمربی جدید، به هواداران شوک مثبتی وارد کرد. یعنی اینکه منتظر اخبار خوب باشند، بخصوص که قرار شد سرمربی بعدی استقلال هم خارجی باشد.

استقلال در این شرایط مقابل الدحیل به تساوی رسید، برابر نفت‌آبادان یک امتیاز گرفت و استقلال‌خوزستان و سپیدرود را هم شکست داد. قرار بود  فرهاد مجیدی پس از پایان فصل جای خود را به سرمربی جدید و خارجی بدهد و کارش را به عنوان دستیار ادامه بدهد اما او به شکلی کاملاً مشکوک پس از پیروزی برابر سپیدرود رشت و پایان لیگ رو به روی خبرنگاران قرار گرفت و مدعی شد که برای ادامه‌ی همکاری با استقلال- به عنوان سرمربی - آماده است. او حتی تأکید کرد برای بازگرداندن استقلال به روزهای اوج برنامه‌هایی جدی در سر دارد.

1
1

پس از این مصاحبه، کانال رسمی باشگاه استقلال در تلگرام با انتشار خبری فوری نوشت: «با اعلام علی خطیر، فرهاد مجیدی با قراردادی 3 ساله هدایت استقلال را به عنوان سرمربی دائم برعهده گرفته است.» این خبر البته  پس از گذشت دقایقی از روی کانال اطلاع‌رسانی باشگاه حذف شد تا این اشتباه بزرگ و عجیب، نام سرمربی قطعی استقلال در فصل بعد را لو بدهد. حالا می‌توانیم به انتخاب مجیدی از سوی مسئولان باشگاه استقلال اطمینان پیدا کنیم. همه‌ی اخبار هم چنین موضوعی را تأیید می‌کند، مگر اینکه اتفاق جدیدی رخ بدهد. اتفاقی چون هماهنگی پشت پرده برای انتشار این خبر.

۶ ۳  
آی اسپورت
2019-05-17 16:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Ashkan Blue
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۳۱
گاف اونم تو این دوره زمونه؟
شما خیلی ساده ای
این اقدام عمدی بوده و مدیریت باشگاه داره واکنش افکار عمومی و هوادارای استقلال رو نسبت به سرمربی گری مجیدی ارزیابی می کنه
البته اونطور که معلومه باشگاه خیلی علاقه داره به همکاری با مجیدی ولی ظاهرا فشار افکار عمومی هنوز این اجازه رو نداده بهشون که رسما اعلام کنن
۳
علي فقط كريمي
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۱۳
اين بهترين خبر ممكن واسه ما پرسپوليسي ها بود
ممنون براي حماقت جماعت هوچي كيسه كش
۳
ازاد
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۰۳
بازی کثیف تکراری وزارت... پارسالم قرار بر اومدن فاتح تریم بود... چقدر مدیرامون حقیرن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر