فهرست
دورتموند به دنبال ربودن جواهر بارسلونا
دورتموند به دنبال ربودن جواهر بارسلونا

دورتموند به دنبال ربودن جواهر بارسلونا

آی اسپورت - روزنامه کاتالان اسپورت امروز صفحه اول خود را به آنسو فاتی، پدیده جوان بارسلونا اختصاص داده و می‌گوید بوروسیا دورتموند که قصد دارد در تابستان پیش رو جیدون سانچو را به فروش برساند به دنبال جذب جانشین او است و به این منظور، آنسو فاتی، جوان آینده‌دار بارسلونا را هدف گرفته است. روزنامه اسپورت مدعی است از منابع خود دریافته که باشگاه دورتموند در تماسی با بارسلونا درباره امکان خرید آنسو فاتی از این تیم سوال کرده است. بعد از ماه‌ها گمانه‌زنی این روزها تقریبا قطعی به نظر می‌رسد که جیدون سانچو پدیده انگلیسی دورتموند امسال تابستان این تیم را ترک کرده و با قراردادی هنگفت راهی لیگ برتر انگلیس می‌شود. دورتموندی‌ها می‌دانند که نبود سانچو این تیم را با مشکل مواجه می‌کند و از همین حالا به دنبال پیدا کردن جانشینی برای او هستند.

اسپورت می‌گوید باشگاه بارسلونا در پاسخ به سوال دورتموند خواهان زمان بیشتری شده تا در این باره بررسی کرده و پاسخ نهایی را به باشگاه آلمانی ارائه دهد. آنسو فاتی، پدیده 17ساله بارسلونا در فصل جاری یکی از شگفتی‌های این تیم کاتالان بود. او از مصدومین پرتعداد بارسا در این فصل استفاده کرد تا از تیم جوانان به تیم بزرگسالان باشگاه راه یابد.

اسپورت می‌گوید بارسلونا حتی اگر با درخواست دورتموند موافقت کند و راضی شود که فاتی را راهی آلمان کند، برای اطمینان از اینکه پدیده جوان خود را برای همیشه از دست نخواهد داد، دو پیشنهاد به دورتموند ارائه می‌کند. بارسا یا فاتی را به صورت قرضی واگذار می‌کند یا در صورتی با فروش او موافقت خواهد کرد که در قراردادش بندی گنجانده شود که اولویت خرید دوباره فاتی در پایان قراردادش را برای بارسا محفوظ نگه دارد.

اسپورت می‌گوید احتمال اینکه آنسو فاتی هم شخصا با این انتقال موافق باشد بالا است. چرا که او می‌داند در بارسلونا و با حضور بزرگانی مثل لیونل مسی، لوئیس سوارز، آنتوان گریزمان و عثمان دمبله او تنها می‌تواند دقایق محدودی در زمین حضور داشته باشد ولی در دورتموند از فرصت به مراتب بیشتری برای نشان دادن توانایی‌هایش برخوردار خواهد شد و حتی می‌تواند مثل جیدون سانچو به یکی از بهترین استعدادهای جوان اروپا تبدیل شود و با شهرتی به مراتب بیشتر به نوکمپ بازگردد.

     
آی اسپورت
2020-04-30 15:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر