فهرست
ادعای روز: سروش رفیعی استقلالی است
ادعای روز: سروش رفیعی استقلالی است

ادعای روز: سروش رفیعی استقلالی است

آی اسپورت - سروش رفیعی یکی از چهره های ویژه نقل و انتقالات نیم فصل خواهد بود. هافبک خلاق تراکتورسازی که دوران خدمتش یکی دو ماه دیگر به پایان می رسد از همین الان مشتریان زیادی دارد. جدا از فولاد که برای بازگشت این بازیکن به اهواز لحظه شماری می کند، تراکتورسازی هم امیدوار است که هر طور شده این بازیکن ملی پوش را مجاب به ادامه زندگی در تبریز کند.
پرسپولیس هم دیگر مشتری جدی سروش است که برانکو بالاخره اعتراف کرده با این بازیکن صحبتهایی برای حضور در پرسپولیس داشته و گفته می شود که رفیعی نیم فصل به تهران می آید تا قرمز پوش شود. این وسط از استقلال هم به عنوان یکی از تیم های خواهان رفیعی نام برده می شد که البته مشکلات مالی این تیم، شانس آبی ها برای جذب سروش را پایین آورده بود اما آنها می توانند خوشحال باشند که رفیعی اگر به تیم آنها نمی آید، پرسپولیسی هم نخواهد شد.
رادنیوز درباره این موضوع نوشته : یکی ازهمبازیان سابق سروش رفیعی درفجرسپاسی شیرازکه تمایلی به افشای نام خود نداشت به ما خبرداد که هافبک ملی پوش تراکتورسازی یک استقلالی قدیمی است! طرف حتی مدعی شد سروش رفیعی طرفدارسبک بازی فرهاد مجیدی شماره 7 محبوب استقلالی هاست و امکان ندارد نیم فصل پرسپولیسی شود!

 

 

کد خبر: 9408

۵ ۲  
آی اسپورت
2016-10-04 08:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
جواد
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۶
یه جوری دارید سر پرسپولیسی بودن یا استقلالی بودنش بحث می کنید هر کس ندونه فکر میکنه دارید درباره مسی حرف میزنید
۲
یک پرسپولیسی
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۳۰
بنظر من هم درسته... اینو از فالووینگ هاش میشه فهمید که اکثرا بازیکنان استقلال هستن و بخصوص حنیف عمران زاده... هیچ پرسپولیسی ای حنیف رو فالوو نمیکنه... ولی کاوه رضایی یه پرسپولیسی تیره.. بخاطر بازگشت طارمی نیومد پرسپولیس ..سروش هم مبارک استقلالی ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر