فهرست
فقط 4 گل در جزیره؛ دی‌ماریا به شرایط قبلی باز می گردد؟
فقط 4 گل در جزیره؛ دی‌ماریا به شرایط قبلی باز می گردد؟

فقط 4 گل در جزیره؛ دی‌ماریا به شرایط قبلی باز می گردد؟

آی‌اسپورت- گویا لیگ برتر گردوی سختی است که شکستنش برای آنخل‌ دی‌ماریا آسان نیست. بعد از انجام چندین بازی بسیار خوب در ابتدای ورودش از رئال مادرید به منچستریونایتد که گرانترین خرید تاریخ لیگ برتر را رقم زد، اثر گذاری این آرژانتینی خوش‌تکنیک به حداقل رسیده و اوضاع برای او کاملا عوض شده و هواداران و رسانه‌هایی که از او تعریف و تمجید می کردند حالا به انتقاد شدید از او می پردازند.

دی‌ماریا بعد از آنکه در پنجم اکتبر –پنج ماه پیش- گل پیروزی تیمش را در دیدار سخت با اورتون زد در لیگ برتر نتوانسته دروازه حریفان را باز کند. از آخرین گل او در رقابت‌های مختلف هم بیش از دو ماه می گذرد که در دیدار با یئوویل تاون دسته سومی در جام حذفی گلی نه چندان مهم زد.

در مجموع چهار گل و هشت پاس گل در لیگ به نامش ثبت شده که برای بازیکنی با استعداد او یک فاجعه محسوب می شود. آمار بدتر شده و در چهار بازی آخرش 90 دقیقه در زمین نبوده و در دو دیدار اخیر نخستین تعویضی لوئی فن‌خال بوده؛ حتی در بازی با ساندرلند بین دو نیمه عوض شد.

وقتی از مربی هلندی درباره علت تصمیمش سوال شد، گفت:«وقتی یک بازیکن در بازی نیست، مجبورم این کار را بکنم. من مربی هستم و نمی توانم آنچه را می‌بینم انکار کنم. فصل اول همیشه سخت است، باید به او زمان بدهیم نه تنها او بلکه همه بازیکنان یک روز بد دارند. او ممکن است در بازی بعدی ما بهترین بازیکن جهان شود فکر می کنم همه چیز درباره‌اش روبراه می شود.»

اما در دیدار با نیوکاسل هم وضعیت مشابهی بود. این آرژانتینی یک بار دیگر هنر عبور از بازیکنان حریف را نداشت و زیاد توپ لو می داد(تنها 63.7 درصد پاس‌هایش به مقصد رسید) تا خیلی‌ها درباره اینکه چه زمانی لازم است او به درخشندگی سابق خود برسد، تردید کنند.

     
آی اسپورت
2015-03-06 20:48:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر