فهرست
گواردیولا به فکر افزایش قدرت تهاجمی بایرن
گواردیولا به فکر افزایش قدرت تهاجمی بایرن

گواردیولا به فکر افزایش قدرت تهاجمی بایرن

آی اسپورت -  پپ گواردیولا با وجود این که خط حمله تیمش در سه بازی گذشته 18 گل به ثمر رسانده، باز هم از شاگردانش انتظار دارد عملکرد بهتریاز خود به نمایش بگذارند. صدر نشین فعلی بوندسلیگا در هفته های گذشته با نتایج 6-0 صفر و 8-0 از سد پادربورن و هامبورگ عبور کرده و پیش از آن، با نتیجه 4-1 کلن را شکست داده است.

سرمربی اسپانیایی مونیخی ها درباره وضعیت تیمش می گوید: \" ما در حمله باید بهتر عمل کنیم و در دفاع بسیار مغرور هستیم. به طوری که کمتر موقعیتی را به حریفان مان می دهیم. به تازگی گل های زیادی به ثمر رسانده ایم، چرا که بازیکنان ما خوب عمل کرده اند. اما به طور کلی قدرت هجومی مان باید افزایش پیدا کند.\"

بایرن مونیخ برای دیدار شنبه شب با هانوفر، راهی این شهر می شود، و بعد از آن باید خود را برای دیدار برگشت لیگ قهرمانان اروپا در برابر شاختار دونتسک آماده کند.

گواردیولا یش از بازی های این هفته تیمش می گوید: \" باید فکر کنیم بازی در برابر هانوفر، اولین بازی فصل ما است. هنوز 33 امتیاز دیگر می توانیم تا پایان فصل کسب کنیم که این اولین قدم ما خواهد بود. وولسبورگ تنها با 8 امتیاز اختلاف به دنبال ما است. هانوفر نسبت به ما زمان بیشتری برای آماده شدن داشته، لذا باید در این بازی بیشتر تمرکز کنیم. برای رویارویی با آن ها، قوی ترین ترکیب ممکن را بدون در نظر گرفتن بای در برابر شاختار انتخاب خواهم کرد. \"

     
آی اسپورت
2015-03-06 20:50:08
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر