فهرست

۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷

یادم می آید وقتی عالیشاه و نوراللهی در نیم فصل لیگ شانزدهم رفتند تراکتورسازی، همه پرسپولیسی‌ها شاکی بودند. حتی لقب خائن هم به این دو نفر دادند. البته بیشتر از امید شاکی بودند. حالا «امید» که تمدید کرده، شده اسطوره غیرت و آن‌هایی که این روزها رفتند شده‌اند خائن. می‌دانم موقعیت‌ها متفاوت است. این که آن روزها پرسپولیس از جذب بازیکن محروم نبود اما الان هست. ولی «امید» هم آن روز منفعت خودش را در نظر گرفت دیگر. گاهی با خودم می‌گویم اصلا مفاهیمی مثل تعصب و عشق به تیم را از گوشه ذهن‌مان دور بیندازیم و خلاص.
آی اسپورت
2018-06-10 11:27:24
نظر دهید

۱۶ نظر
ویلی
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۰
اگه مفاهیمی مثل تعصب و غیرتو از گوشه ذهن‌مان دور بیندازیم اونوقت امّت hater جهان سومی پاپتی اسیر خرافات چطوری روزشو شب کنه؟ جوون بیچاره ایرانی دیگه چی واسش مونده دلشو خوش کنه جز همین فحاشی و نفرت از زمین و زمان؟!! به تولید صدونودهزار swu ؟!!
you
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۴۲
فوتبال امروز چیزی به نام تعصب و غیرت وجود نداره !
۳
احمد
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۳۴
حق توهین به آقا رو نداری بیچاره
۲
محسن
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۳
واقعاً عادت بدیه که اکثر ما ایرانی ها داریم و هر کسی رو مطابق میل خودمون قضاوت میکنیم در صورتی که خود ما هم بیشترمون اگه جای هر کدوم از افراد مورد نقد بودیم شاید همین تصمیم رو میگرفتیم
به جرات میتونم بگم هر کدوم از ماها جای این بازیکنا بودیم مثل اونها بیشتر به فکر منفعت خودمون بودیم
تو این وضعیت اقتصادی و بد جامعه هر کدوم از ما پیشنهاد بهتری در مورد کار داشته باشیم خیلی راحت اونو قبول میکنیم . پس چرا به دیگران ایراد میگیریم
۸
سامان پرسپولیسی
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۲
آقای نامدار من روزی رو میبینم که امثال احمدزاده و طارمی میان میگن "تو ایران فقط برای پرسپولیس بازی میکنیم" "هرچی داریم از پرسپولیسه"بعد خیلی شیک میان تو ورزشگاه کاظمی رو دوش هوادارا میرن سر تمرین...من تا چند سال پیش فکر میکردم هوادار فراموشکاره بعد دیدم نه کاری که مدیرا از لیدرا بخوان همون میشه. بازیکن یه شبه میشه اسطوره و یه شبه هم میشه خائن
ميلاد
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۳
موافق هستم. در اين تقسيمها بين خوب وبد مديران باشگاه و ليدرها و برخي از مثلا خبرنگاران نقش اساسي دارند. عاليشاه ان زمان هم به نقش مديران وقت اشاره كرد ولي فقط فحاشي شنيد. الان شده اسطوره. البته گند مديران اون زمان خيلي وقته دراومده.
۷
P71
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
مفاهیم انتزاعین جناب نامدار
۱
بی طرف
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۳۷
از اونجا که پوریا گفت شما هم در بخش تایید کامنت ها نقش داری بهتر که به جای انتقاد از مردم این فحاشی ها رو تایید نکنی.
۳
یوسف
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۳
کاملا منطقی !
طارمی هم همینطور بود الان شده خائن !


ناگفته نماند هواداران هر دو تیم استقلال و پرسپولیس اینطورند
۷ ۳
رسول اس اسی
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۳۴
هواداران استقلال تاحالا سابقه داشته به بازیکنی که از تیم میره لقب خاعن یا بی غیرت بدن؟؟
۲
مارال
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۳۶
کی گفته طارمی خائن ؟؟؟؟
۴
HHEE
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۱۸
رسوال جان شما شاید سنت نرسه یادت نیاد ولی ما یادمونه وقتی نیکبخت اومد پرسپولیس تو استادیو شعار میدادن نیکبخت با این قرارداد ...... به .. داد:))
از اونجا که نوع الفاظ رکیک بودن نقطه گذاشتم منتها دلیل استفاده کردن از این ادبیات توسط هواداران فهیم! استقلال این بود که حس کرده بودن طرف خائن! هست:))
۱
هر اسمی باشه یکی دیگه کپی می کنه.
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۴۹
بازیکن فوتبال دنبال منافع خودش هست هوادار هم با این واژه های تعصب فقط خودش رو گول می زنه.
۱
روستایی
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۵۰
البته بغیر از علی کریمی که محض رضای خدا تو تراکتور و استیل آذین بازی کرده و برای خدمت به خلق خدا دوبار رفته نفت تهران و چند باری هم تا بابل و خونه به خونه عزیمت کرده!
ایشون فقط دنبال فوتبال پاک و پول حلال هستند...
معین
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۴۴
برادر رفیق گرامی عصاره فضائل عزیزدل گل گلاب گل پسر پنج روز دیگه تیم ملی تو جام جهانی بازی داره بیا و یک هفته کنسل کن بی خیال پرسپولیس بشو کمی هم به تیم ملی توجه کن والا و بالله نه از تو نه از پرسپولیس چیزی کم نمیشه!!
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر