فهرست
گزارش سایت تیانجین؛ با پدیده ایران در جام ملتها آشنا شوید
گزارش سایت تیانجین؛ با پدیده ایران در جام ملتها آشنا شوید

گزارش سایت تیانجین؛ با پدیده ایران در جام ملتها آشنا شوید

آی اسپورت - سایت باشگاه تیانجین در گزارشی به معرفی بازیکنان جدید تیمش پرداخته که طبیعتا نام مرتضی پورعلی گنجی هم در این گزارش دیده می شود.

نویسنده مطلب درباره مدافع جوان تیم ملی نوشته: او در جام ملتها عملکرد بسیار خوبی در خط دفاعی تیم ملی ایران داشت و به جز حضور در کارهای دفاعی، هنگام ضربات ایستگاهی هم جلو می رفت تا از قدرتش در سرزنی بهره ببرد.

مرتضی که در تیم ملی در خط دفاع بازی می کند، در باشگاه قبلی اش - نفت تهران - یک هافبک بود که یه خوبی ریتم و جریان بازی را حفظ می کرد. سبک بازی پورعلی گنجی طوری است که عده ای او را با جواد نکونام مقایسه می کنند.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در جریان جام ملتها از مدافع جوان تیمش تعریف کرد و گفت که این بازیکن یکی از آینده سازان فوتبال ایران خواهد بود.

اولین بازی مرتضی پورعلی گنجی مقابل یک تیم ملی مربوط به حضور او در بازی دوستانه تیم ملی ایران مقابل عراق می شود. دیداری که قبل از حام ملتها برگزار شد و مرتضی در خط دفاعی تیمش عملکرد خوبی داشت. درخشش این بازیکن در جام ملتها هم ادامه داشت و او موفق شد در بازی تیمش مقابل عراق در مرحله حذفی جام ملتها گلزنی کند.

سایت تیانجین در پایان گزارش خود به کارنامه فوتبالی مرتضی پورعلی گنجی اشاره کرده و پیش بینی کرده که اگر او بتواند عملکرد خوبی در تیم جدیدش داشته باشد، احتمال ترانسفر او به فوتبال اروپا وجود دارد هر چند که او اول باید خودش را در فوتبال چین ثابت کند.

     
آی اسپورت
2015-03-07 11:12:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر