فهرست
پارما تصمیم گرفت: بازی می کنیم
پارما تصمیم گرفت: بازی می کنیم

پارما تصمیم گرفت: بازی می کنیم

آی اسپورت - بازیکنان پارما اعلام کرده اند که این هفته مقابل پارما بازی می کنند ولی درعین حال گفته اند که ملاقات دیروز آنها با کارلو تاوکیو رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا خیلی هم متقاعد کننده نبوده است.

دامیانو تومازی رئیس سندیکای بازیکنان فوتبال ایتالیا ضمن اعلام این خبر گفت که ملاقات دوطرف خیلی رضایت بخش و مطابق میل اعضای تیم امیلیایی پیش نرفته است. با این حال آنها تصمیم گرفته اند در بازی این هفته با آتالانتا به میدان بروند\"

بعد از اینکه دو بازی اخیر پارما مقابل اودینزه و جنوا لغو شد، این تیم یکشنبه در هفته بیست و شش رقابتهای لیگ ایتالیا با برگامویی ها روبرو خواهد شد. این تصمیم بعد از اینکه اتحادیه فوتبال ایتالیا تصمیم گرفت 5 میلیون یورو به نشانه همدردی با این باشگاه که در آستانه ورشکستگی قرار گرفته، کمک مالی کند.

لوکارلی کاپیتان پارما در این رابطه گفت:\" ما تصمیم گرفتیم بازی کنیم ولی از آنچه تاوکیو به ما گفته راضی نیستیم. اگرچه او به ما گفت از تیم حمایت می کند. اما ما تضمین 100% برای تمامی اعضای باشگاه می خواهیم و می خواهیم همه وعده ها تحقق پیدا کنند\"
تومازی گفت:\" بازیکنان پارما اگرچه از اقدامات فدراسیون در مورد شرایط باشگاه راضی نیستند اما با مسوولیت پذیری و جلوگیری از خدشه دار شدن اعتبار لیگ و نظم بازی ها تصمیم به حضور در میدان در روز یکشنبه گرفتند\"

     
آی اسپورت
2015-03-07 09:54:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر