فهرست
پیش بازی پاری سن ژرمن – لانس / پاریسی ها به دنبال صدرنشینی
پیش بازی پاری سن ژرمن – لانس / پاریسی ها به دنبال صدرنشینی

پیش بازی پاری سن ژرمن – لانس / پاریسی ها به دنبال صدرنشینی

آی اسپورت – پی اس جی می تواند با پیروزی در این دیدار خود را به صدر جدول لیگ 1 برساند. این تیم در حال حاضر با 53 امتیاز و هم امتیاز با مارسی، تنها یک امتیاز با لیون صدر نشین فاصله دارد. لانس هم یکی از قعر نشینان لوشامپیونا با 22 امتیاز در رده نوزدهم قرار دارد. بازی رفت این دو تیم با نتیجه سه بر یک به نفع پاری سن ژرمن پایان یافت. پایتخت نشینان فرانسه در 14 بازی اخیر خود در لوشامپیونا شکست نخورده اند، این در حالی است که لانس هر سه بازی اخیر خود را در لیگ واگذار کرده است.

 

 

هفته بیست و هشتم لوشامپیونا

زمان بازی :  19:30

آب و هوا: نیمه ابری 

آرایش احتمالی دو تیم 

 

 \"http://upload7.ir/uploads//9e63323f298a2e41ff0d3bf7d0707d972c6d9592.jpg\"

بازیکنان غایب :

 

پاری سن ژرمن :

یوهان کابایه

سرژ اوریه

لوکاس مورا

 

لانس :

دیمیتری کوین کاواره

دمه اندیایه

پاتریک والدیویا

 

پیش بینی :

- تقویم بازی های پی اس جی این روز ها به شدت شلوغ است. آن ها چهار شنبه در جام حذفی با دو گل از سد موناکو گذشتند و امشب باید به مصاف لانس بروند. شاگردان بلان باید سعی کنند با پیروزی در این دیدار و افزایش فشار به مارسی و لیون در صدر جدول، با روحیه خوب برای دیدار برگشت لیگ قهرمانان راهی لندن شوند.

- لانس بعد از تعطیلات کریسمس اصلا دوران خوبی پشت سر نگذاشته است. این تیم در هشت بازی اخیر خود نتوانسته پیروز شود؛ موضوعی که نگرانی شدید مدیران این باشگاه را در پی داشته است.

- پاری سن ژرمن دیگر فرصتی برای از دست دادن ندارد. این تیم اگر می‌خواهد در کورس قهرمانی لیگ باقی بماند باید حتما در این دیدار پیروز باشد. قرمز و سرمه ای ها می توانند با پیروزی در این دیدار، موقتا به صدر جدول رقابت ها برسند.

     
آی اسپورت
2015-03-07 10:28:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر