فهرست
یونایتد-آرسنال:کتک خوردن فن نیستلروی، بهترین خاطره ونگر
یونایتد-آرسنال:کتک خوردن فن نیستلروی، بهترین خاطره ونگر

یونایتد-آرسنال:کتک خوردن فن نیستلروی، بهترین خاطره ونگر

آی اسپورت- اصلا تصور نکنید قهرمانی های حماسی آرسنال در فصل بدون شکست 2004-2003 در زمین دشمن دیرینه ای به نام تاتنهام یا فتح لیگ در فصل 2002-2001 با گل ویلتورد در اولدترافورد، خاطره انگیزترین لحظات دوران مربیگری ونگر بوده است.

سرمربی 19 سال اخیر آرسنال، درگیری بین مارتین کیون و رودفن نیستلروی پس از هدر رفتن پنالتی متقلبانه مهاجم هلندی منچستریونایتد در وقت های تلف شده بازی سپتامبر 2003 را جالب ترین خاطره خود می داند. او با این اظهارنظر در آستانه بازی دوشنبه آرسنال و منچستریونایتد در یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس، آبی به آتش دشمنی های پرافتخارترین تیم های لیگ برتر ریخت.

 پروفسور فرانسوی البته حواس درست و حسابی ندارد:« اگر بپرسید عنوان های جام حذفی را کجا گذاشته ام، نمی توانم به شما جواب درستی بدهم. بیشتربه نوع بازی توجه دارم، نه صرفا مدال هایی که گرفته ام. برای من روح بازی مهم است. ترجیح می دهم به جای جام، جعبه ای از خاطرات داشته باشم. در کارما همان طور که شما به عنوان مربی روی مردم تاثیر می گذارید، مردم هم روی شما تاثیر دارند.در سطوح حرفه ای، مردم و اطرافیان بیش از جام ها با شما می مانند.»  

۱    
آی اسپورت
2015-03-07 13:54:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر