فهرست
نویدکیا: نیمه اول فوق‌العاده‌ای داشتیم
نویدکیا: نیمه اول فوق‌العاده‌ای داشتیم

نویدکیا: نیمه اول فوق‌العاده‌ای داشتیم

آی اسپورت – محرم نویدکیا پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری گفت: یک بازی خیلی خوب انجام دادیم. نیمه اول فوق‌العاده‌ای داشتیم و فضاها را در زمین پوشش دادیم، پاس‌های خوبی دادیم و در درگیری‌ها خوب ظاهر شده و موقعیت ایجاد کردیم.

وی افزود: به خاطر نیمه اول از تک تک بازیکنان تشکر کنم، در نیمه دوم سعی کردیم خوب دفاع کردن را امتحان کنیم. طبیعی بود که ریسک زیاد از حد انجام ندهیم و بتوانیم بازی را حفظ کنیم که همین اتفاق افتاد. توپ‌های سوم و چهارم را از استقلال گرفتیم و توانستیم موقعیت‌ها را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: راهی را شروع کرده‌ایم و آن را ادامه می‌دهیم. اگر اینجا بخواهم زیاد از حد از تیمم تعریف کنم، کار اشتباهی است. اوایل خیلی مشکل داشتیم که الان آنها را یک به یک حل می‌کنیم. سعی خواهیم کرد منطقی جلو برویم و اینکه چقدر موفق می‌شویم، زمان مشخص خواهد کرد.

نویدکیا در خصوص اینکه آیا برنامه‌ای برای استفاده از ولسیانی در پست هافبک دفاعی دارد، گفت: خیلی اعتقادی به این ندارم که دفاع وسط‌ها هافبک دفاعی بازی کنند. شاید برای تیم شرایطی بوجود بیاید که از بازیکنان در پست‌های دیگر استفاده کنیم. شاید این ریسک را بکنیم و از بازیکنی در پست دیگر استفاده کنیم.

وی در خصوص برنامه سپاهان برای جذب بازیکن در نیم فصل دوم یادآور شد: اگر بازیکنی از تیمم جدا نشود، بازیکنی نمی‌‌خواهم. نوع و سبک بازی که تیمم انجام می‌دهد را دوست دارم. بازیکنی که نخواهد بماند به زور نگه نمی‌دارم. در صورت که بازیکنی نخواهد بماند، فردی که دو سطح پایین‌تر از او بوده و اینجا را دوست داشته باشد، می‌گیریم و اعتقاد دارم که می‌توانیم نتایج بهتری بگیریم. اگر بازیکنی جدا شد، برای تقویت تیم نفر دیگری انتخاب خواهیم کرد.

 سرمربی سپاهان در خصوص اینکه آیا از روند تیمش رضایت دارد یا نه، گفت: اوایل فصل خیلی راضی نبودم، اما نمی‌توانم از بازیکنان ایراد بگیرم. شاید این مسئله به خاطر نداشتن تجربه من بود. مشکلاتی داشتیم که به مرور سعی کردیم آنها را برطرف کنیم و بهتر شویم. از هفته پنجم به بعد نمی‌خواستیم احساسی تصمیم بگیریم و سعی کردیم منطقی باشیم. از هفته پنجم به بعد تیم ما شرایط خوبی چه به لحاظ بازی و چه کسب نتایج داشت. شاید یک جاهایی بی‌تجربگی از طرف من بود، مثل بازی با ماشین‌سازی که سه بر یک جلو بودیم و سه – سه کردیم. در کل تا هفته پنجم راضی نبودم، اما پس از آن به مرور زمان بهتر شدیم.

نویدکیا در رابطه با اینکه تیمش آنالیز خوبی از استقلال داشت، خاطرنشان کرد: چند هفته پیش گفتم یک گروه از همکاران هستیم که سعی می‌کنیم تمام بازی‌های لیگ را آنالیز کنیم و نفاط ضعف و قوت تیم را بررسی و با بازیکنان بحث کنیم. هنوز کار داریم که تیم کامل و بهتری شویم.

وی در پایان گفت: با تمام وجودم می‌گویم این برد را تقدیم به هواداران سپاهان می‌کنم، چون بارها شاهد بودیم که در شرایط سخت ویروس کرونا کنار تیم بودند و حمایت کردند. واقعا این برد مبارک آنها باشد و امیدوارم در ادامه مسیر حمایت‌مان کنند. امیدوارم به آن درجه از دیدگاه فوتبالی برسیم که با یک باخت همه چیز را از دست ندهیم و با یک برد فکر نکنیم کار بزرگی کردیم. باید منطقی و اصولی ادامه دهیم و شرایط خوبی در نهایت برای خودمان ایجاد کنیم.

۳    
آی اسپورت
2021-02-13 19:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر