فهرست
حاتمی: تماشاگران با لقب زلاتان صدایم می کنند!
حاتمی: تماشاگران با لقب زلاتان صدایم می کنند!

حاتمی: تماشاگران با لقب زلاتان صدایم می کنند!

آی اسپورت- فرزاد حاتمی روز گذشته یک گل دیگر برای ملوان زد و باعث پیروزی این تیم شد. حاتمی که با این گل 4 گله شد درباره رویارویی با حسین فرکی گفت:  حسین فرکی باعث شد یک سال و نیم از دوران اوج دور باشم ولی به خاطر اینکه سرمربی‌ام بوده به سمتش رفتم و روی او را بوسیدم.

برد شیرین برابر سپاهان: این برد برای ما ارزشمند بود و ثابت کردیم که پیروزی‌های گذشته ملوان شانسی و تصادفی نبود. ملوان با پیروزی‌هایی که بدست آورده، شخصیت جدیدی گرفته است. باید تشکری از سیروس محجوب مالک باشگاه داشته باشم که پیش از این دیدار درصدی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرد.

استقبال هواداران ملوان: روز گذشته همه سکوهای ورزشگاه تختی انزلی توسط هواداران پُر شده بود و خدا را شکر می‌کنم که با برد مقابل سپاهان شرمنده آنها نشدیم. فکر می‌کنم پس از ۸ سال ملوان موفق شد که سپاهان را در انزلی شکست دهد. هواداران ملوان به من لطف دارند و با همان لقب خودم یعنی «زلاتان» تشویقم می‌کنند.

ملاقات با حسین فرکی سرمربی سپاهان: زمانی که فرکی در فولاد خوزستان بود، در جلساتی که با من داشت، قانعم کرد که به اهواز بروم. من در ۲۰۰ دقیقه بازی برای فولاد دو گل ۳ امتیازی زدم و حتی به اردوی تیم ملی در پرتغال دعوت شدم که اردوی تیم ملی لغو شد. پس از لغو اردوی تیم ملی، فرکی بنا به دلایلی دیگر به من بازی نداد. فرکی باعث شد یک سال و نیم از دوران اوج دور باشم ولی به دلیل اینکه سرمربی من بوده به سمتش رفتم و روی او را بوسیدم و حضورش در انزلی را خوشامد گفتم.

     
آی اسپورت
2015-03-07 13:22:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر