فهرست
کفاشیان: شیخ سلمان درباره حضور بانوان در ورزشگاه حرفی نزد
کفاشیان: شیخ سلمان درباره حضور بانوان در ورزشگاه حرفی نزد

کفاشیان: شیخ سلمان درباره حضور بانوان در ورزشگاه حرفی نزد

آی اسپورت- علی کفاشیان در حاشیه نخستین فستیوال فوتبال زنان در خصوص جلسه امروز با مسئولان تیم امید سازمان لیگ و کمیته ملی المپیک گفت: جلسه خوبی برگزار شد و حبیب کاشانی، تاج، شهنازی و کیومرث هاشمی در این جلسه حضور داشتند و در خصوص تیم امید صحبت شد.  نمی‌توانیم در بحث‌ باشگاه‌ها دخالت کنیم چون ممکن است این تیم‌ها که در مسابقات آسیایی شرکت می‌کنند صدمه بخورند. به همه باشگاه‌ها فراخوان می‌زنیم تا بازیکنان خود را برای حضور در تیم امید معرفی کنند اما نمی‌توانیم در کار آنها دخالت کنیم. 

 آیا جهانبخش و آزمون در اختیار تیم امید قرار می‌گیرند : در این خصوص باید با کی‌روش صحبت کنم. او  این بازیکنان را لازم دارد. جلسه‌ای را با حضور کی‌روش و خاکپور برگزار می‌کنیم تا با هم صحبت کنند. کی‌روش می‌تواند این بازیکنان را برای یکی، دو بازی در اختیار تیم امید قرار دهد. 

 شما با حضور هفت ساله در فدراسیون فوتبال رکوردشکنی کرده‌اید : من در دوومیدانی هم در ماده 100 متر با مانع رکورد زدم اما امیدوارم رکورد من در سوابق مدیریتی فدراسیون فوتبال شکسته شود. با همین سابقه مدیریتی موفق شدم در AFC کرسی بگیرم و می‌توانم از تجربیاتی که دارم استفاده کنم.

گفته می شود در صورت کسب کرسی نایب رئیسی از فدراسیون فوتبال خواهید رفت : اصلا چنین چیزی نیست. هنوز یک سال تا مجمع فاصله داریم و این موضوع در اختیار مجمع است و آنها باید تصمیم‌گیری کنند. 

دیدارتان با شیخ سلمان برای میزبانی جام ملت‌های آسیا در سال 2019 : شیخ‌سلمان در این جلسه به ما گفت که هنوز درباره میزبانی ایران و امارات به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم و باید نقاط ضعف و قوت را شناسایی کنیم. قرار شد نمایندگان AFC در ایام عید از ایران و امارات بازدید کنند.   شیخ سلمان در بحث میزبانی ایران موضوع حضور زنان را مطرح نکرد اما در اسپانسر و حق پخش تلویزیونی تاکید داشت چرا که می‌گفت باید هزینه‌ها تامین شود و  از ما خواستنند که این تضمین را بدهیم که پول حق پخش تلویزیونی پرداخت شود و اسپانسرها بتوانند به راحتی در ایام مسابقات کار کنند. ما هم نمی‌توانیم واقعیت‌ها را نادیده بگیریم و تنها باید دعا کنیم که این مشکل حل شود. من به آنها نگفتم ما در ایران خودمان هم در حق پخش تلویزیونی اختلاف داریم چه برسد به جام ملت‌های آسیا. 

 بازی دوستانه ایران و ازبکستان : گمان نمی‌کنم مشکلی در این زمینه وجود داشته باشد. بحث ما بازی با تیم ایتالیا که شرایط آن هم فراهم شده است.

از کمیته انضباطی خواستید کرار را محروم کند...: من چنین حرفی نزده‌ام. کمیته انضباطی مستقل است و خودش باید پاسخگوی تصمیمش باشد. 

 زمان برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال : این مجمع قبل یا بعد عید برگزار می‌شود ولی اگر بحث مالی تصویب شود قبل از عید آن برگزار می‌کنیم.

     
آی اسپورت
2015-03-07 15:13:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر