فهرست
حسینی: فیروز کریمی مزد زحماتم را داد
حسینی: فیروز کریمی مزد زحماتم را داد

حسینی: فیروز کریمی مزد زحماتم را داد

آی اسپورت- سید حسین حسینی ستاره ی تیم ملوان در دیدار با سپاهان بود ، طوری که حسین فرکی او را باعث شکست تیمش دانست . این دروازه بان که امسال از تیم استقلال به ملوان پیوسته درباره برتری یک بر صفر ملوان انزلی مقابل سپاهان گفت: خدا را شکر می‌کنم که 3 امتیاز شیرین دیگری کسب کردیم. سپاهان برای گرفتن 3 امتیاز به انزلی آمده بود اما با حمایت هواداران‌مان این تیم را شکست دادیم. نیاز به چند پیروزی دیگر داریم تا بتوانیم بقای‌مان در لیگ را تثبیت کنیم.

وی با اشاره به حضور هواداران ملوان در ورزشگاه تختی گفت: هواداران ملوان در این دیدار سنگ تمام گذاشتند. زمانی که برای گرم کردن به زمین رفتیم، ورزشگاه پُر شده بود و جو سنگینی برای سپاهانی‌ها درست کرده بودند.

حسینی در مورد عملکردش در این دیدار و تمجید حسین فرکی سرمربی سپاهان از او گفت: نیم فصل دوم زحمات زیادی کشیدم و در تمرینات تلاش می‌کردم که بدنم آماده باشد. این آمادگی باعث شد فیروز کریمی مزد زحماتم را بدهم و به من اعتماد کند. هواداران ملوان پس از با سپاهان از عملکردم راضی بودم و باید تاکید کنم که رضایت مردم برایم خوشحال کننده است.

دروازه‌بان ملوان که در 3 دیدار اخیر، دو بار دروازه‌اش را بسته نگه داشته است، گفت: کلین‌شیت‌های من به تلاش همه تیم برمی‌گردد. خوشحالم که در 3 بازی اخیر تنها یک‌بار دروازه‌ام باز شده و امیدوارم بتوانم همچنان از دروازه ملوان محافظت کنم. این کلین‌شیت‌ها را به مردم خوب انزلی تقدیم می‌کنم.

     
آی اسپورت
2015-03-07 14:09:35
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر