فهرست
حمله به روسیه در تبریز!
حمله به روسیه در تبریز!

حمله به روسیه در تبریز!

آی اسپورت – بازی با تراکتورسازی نقطه عطفی برای پژمان منتظری است، مدافعی که ماه‌ها دربند مصدومیت بود و نمی‌توانست در ترکیب استقلال قرار بگیرد. عصر فردا شماره 33 رویایی باشگاه استقلال را پس از ماه‌ها دوری و فراق در قامت یکی از 11 مرد اصلی استقلال خواهیم دید؛ مدافعی که ماه‌ها به سبب آسیب دیدگی از ناحیه کتف و البته هماهنگی و درخشش‌هایی که مجید حسینی و روزبه چشمی داشتند، مجالی برای ورود به ترکیب نمی‌یافت.

هفته هجدهم لیگ هفدهم اما پسر اهوازی فوتبال ایران دوباره با همان پیراهن شماره 33 و در شرایطی که قطعا بازوبند کاپیتانی را هم بر بازو بسته است، در میدان بازی دیده خواهد شد. اتفاقی که هم برای مدافع سختکوش و بااخلاق باشگاه استقلال بسیار مهم است و هم هوادارانی که هنوز از یاد نبرده‌اند آن نمایش‌های خلاقانه و باثباتی که این بازیکن در قلب خط دفاع استقلال به اجرا می‌گذاشت.

حال انتظار است، یکی از بهترین مدافعان تاریخ باشگاه استقلال که اگر مصدوم نمی‌شد تعداد بازی‌های ملی‌اش بسی چشمگیرتر از چیزی می‌شد که اکنون به ثبت رسیده، همچون روزهای اوج بازیکنی باشد مهم و اثرگذار در ترکیب استقلال که هم استقلال و وینفرید شفر ثمره‌اش را ببرند و هم کارلوس کی‌روش را ترغیب کنند تا دوباره او را به تیم ملی فرابخواند.

گرچه با انگیزه‌هایی که در وجود منتظری جاری است و او را در هفته‌های اخیر در تمرین‌های تیمش پرعطش و سیری ناپذیر دیده‌ایم دور از ذهن و خیال نیست که این مدافع از همین بازی با تراکتورسازی به اصطلاح میخ خود را چنان به زمین بکوبد که نه تنها در بازی‌های آتی وینفرید شفر گزینه‌ای جز او را برای بازی در پست دفاع میانی شایسته‌تر نبیند، بلکه کارلوس کی‌روش نیز بی‌درنگ او را به صف مدعوین فرا خوانده و در اردوهای آتی این مدافع را هم به جمع ملی پوشان اضافه کند. 

ایران ورزشی

۶ ۲  
آی اسپورت
2018-01-04 09:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محمد
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۰۴
بعضی از بازیکنان مثل پژمان منتظری و سید جلال حسینی،جوادنکونام،احمد رضا عابدزاده،آندوتیموریان و..... که تعداد خیلی زیادی هستن در پست خودشون بی نظیر بودن .وما جدا از هررنگی باید برشون احترام زیادی قائل باشیم . اما متاسفانه در کشور ما طرفداران فوتبال خیلی بی منطق هستن و اگر یک بازیکن بهترین ایران هم که باشه ولی در تیم رقیب کار کنه به اون توهین میکنیم و میخواییم اون رو تحقیر کنیم . درسته که هرکسی از تیم خودش حمایت میکنه ولی این نباید باعث بشه چشممون رو روی واقعیت ببندیم.
هرکس قبول داره لایک کنه و هرکی مخالفه نظرش ثبت کنه.
سیاوش
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۹
درود بر شما
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر