فهرست
گابریل: از تهران و پرسپولیس خیلی خوشم آمده/ تفاوت پرسپولیس آسیا و لیگ در انگیزه است!
گابریل: از تهران و پرسپولیس خیلی خوشم آمده/ تفاوت پرسپولیس آسیا و لیگ در انگیزه است!

گابریل: از تهران و پرسپولیس خیلی خوشم آمده/ تفاوت پرسپولیس آسیا و لیگ در انگیزه است!

آی اسپورت- فرناندو گابریل در مورد بازی فردای پرسپولیس و تراکتورسازی در چارچوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر اظهار داشت: شناخت کافی از تراکتورسازی ندارم اما می‌دانم بازی سختی پیش روی ما است. با تیم بالای جدول بازی داریم اما بعد از دو پیروزی آسیایی از شرایط خوبی برخورداریم.

چرا شرایط پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا متفاوت است: فکر می‌کنم تیم در لیگ قهرمانان آسیا انگیزه زیادی برای موفقیت دارد و به خاطر همین در آن مسابقات پرسپولیس متفاوت بازی می‌کند. در تلاش هستیم همین روند موفقیت را در لیگ برتر ادامه دهیم.

هواداران و کادر فنی این تیم از عملکرد او در پرسپولیس رضایت دارند: خیلی خوشحالم که هواداران و کادر فنی چنین نظری درباره من دارند. از روزی که به پرسپولیس آمدم بازیکنان و هواداران خیلی من را تحویل گرفتند مخصوصاً‌ کاپیتان (محمد نوری) که همیشه با من صحبت می‌کند. در این مدت از تهران و پرسپولیس خیلی خوشم آمده و از اینکه در این شهر و تیم بازی می‌کنم احساس رضایت دارم.

 چرا تا امروز نتوانسته برای پرسپولیس گل بزند: این مسئله خودم را هم اذیت می‌کند. امیدوارم هرچه زودتر برای پرسپولیس گل بزنم. واقعیت این است زمانی که پرسپولیس آمدم تیم بعد از 5 شکست پیاپی شرایط خوبی نداشت اما الان کم‌کم وضعیت تیم و البته خودم بهتر شده است.

 آیا پس از اتمام قراردادش قصد ادامه حضور در این تیم را دارد: این مسئله دست من نیست. من تا پایان بازی‌های این فصل با پرسپولیس قرارداد دارم و مسئولان باشگاه باید در مورد آینده‌ام تصمیم‌ بگیرند.

آیا پرسپولیس می‌تواند در ادامه موفقیت‌هایش در آسیا النصر عربستان را شکست دهد: من هم النصر را اندازه بازیکنان دیگر می‌شناسم و می‌دانم تیم خوبی است. فاصله خوبی در جدول با تیم دوم داریم و می‌خواهیم از عربستان با امتیاز به تهران برگردیم. برای برد به عربستان می‌رویم ولی یک امتیاز هم می‌تواند در زمین حریف خوب باشد.

     
آی اسپورت
2015-03-07 15:11:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر