فهرست
رد شایعه رفتن به سیتی/ راجرز: لیورپول مقصد است، نه ایستگاه
رد شایعه رفتن به سیتی/ راجرز: لیورپول مقصد است، نه ایستگاه

رد شایعه رفتن به سیتی/ راجرز: لیورپول مقصد است، نه ایستگاه

 آی اسپورت- برندان راجرز با تشکر از پیشنهاد منچسترسیتی برای به خدمت گرفتنش با اعلام اینکه قصد ماندن در لیورپول را دارد، هرگونه شایعه درباره ترک آنفیلد را تکذیب کرد.

 اخیرا موضع پیگرینی روی نیمکت منچسترسیتی به خطر افتاده و به همین دلیل از نام های زیادی از جمله راجرز به عنوان سرمربی فصل بعد قهرمان فصل گذشته لیگ برتر یاد می شود، با این حال سرمربی سابق سوانزی برای حضور در استادیوم اتحاد وسوسه نمی شود:«در فوتبال، شایعه رواج بسیاری دارد. به یاد دارم وقتی در بازی خارج از خانه مقابل لودوگورتز به میدان رفتیم، برخی هواداران در بنرهایی نوشته بودند، راجرز برو بیرون! من تسلیم نشدم.به نظرم اکثر کارشناسان و هواداران لیورپول از کار من رضایت دارند و شخص عاشق کار در این فضا هستم.اگر جوانان من باتجربه تر شوند، جام قهرمانی  لیگ برتر دور از دسترس نخواهد بود.»

راجرز که تا سال 2018 با لیورپول قراردارد، اگر یک سال دیگر در آنفیلد بماند، رکورد حضورش در یک تیم را شکسته اما فعلا ترجیح می دهد به بزرگ تر کردن دومین تیم پرافتخار انگلیس فکر کند:«می خواهم بمانم و جام ببرم. لیورپول برخلاف بقیه تیم های دوران مربیگری ام، نه یک ایستگاه بلکه مقصد است.»

     
آی اسپورت
2015-03-07 15:18:54
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر