فهرست
حمایت از بازیکن سفارشی؛ چرا درخشان میردورقی را اخراج نمی‌کند؟
حمایت از بازیکن سفارشی؛ چرا درخشان میردورقی را اخراج نمی‌کند؟

حمایت از بازیکن سفارشی؛ چرا درخشان میردورقی را اخراج نمی‌کند؟

آی اسپورت- بازیکنان پرسپولیس که خود را برای دیدار مقابل تراکتورسازی در تبریز آماده می کنند، تمرینات با نشاطی را شروع کرده اند. سفر کسل کننده آنها به ازبکستان هم باعث نشده روحیه بازیکنان متزلزل شود زیرا پیروزی مقابل بنیادکار، پرسپولیسی ها را نسبت به آینده امیدوار کرده است. اما تمرین این تیم مثل همیشه خالی از حاشیه نبود.

در بخشی از تمرین، پرسپولیسی ها به انجام بازی درون تیمی پرداختند. بازی با کری خوانی خاصی همراه بود و تیم اصلی باید به مصاف تیم ذخیره می رفت. بازیکنان تیم اصلی بهتر از تیم ذخیره بازی کردند و در گردش توپ، موفق تر بودند تا اینکه در یک صحنه، مبین میردورقی بازیکن جنجالی پرسپولیس که در نیم فصل و به شکل عجیبی سر از این باشگاه درآورده، تکل شدیدی روی پای علی علیپور مهاجم مورد علاقه حمید درخشان زد. علیپور هم از درد به خود پیچید تا درخشان به سرعت وارد عمل شده و میردورقی را از این بازی اخراج کند. میردورقی همان بازیکنی است که گفته می شود به خاطر شرایط شغلی پدرش در این فوتبال رشد کرده و همان طور که شاهدان عینی در برنامه 90 سه هفته قبل عنوان کردند، او اصلا بازیکنی در حد لیگ های دسته دو و سه هم نیست، چه رسد به پرسپولیس.

چند دقیقه‌ای که از اخراج میردورقی گذشت، او به سمت درخشان رفت و عذرخواهی کرد تا سرمربی پرسپولیس فورا او را بخشیده و دوباره به زمین بازی بفرستد! با توجه به اینکه درخشان شخصا میردورقی را به پرسپولیس آورده و همواره از او حمایت کرده، امکان ندارد دست به اخراج این بازیکن برای همیشه بزند چون مسائل دیگری در میان است مثلا رفاقت با پدر این بازیکن. اخراج میردورقی توسط درخشان فقط می تواند به این شکل باشد که او از بازی تمرین محروم شود، همین!

  ۲  
آی اسپورت
2015-03-07 16:25:13
نظر دهید

۲ نظر
گتاب سیتی وچون
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳، ۱۶:۴۱
خاک تو سر درخشان که اینو اورده,اخه عباسزاده یا کفشگری چی از این دورق یا پارچ کم دارن!!!!
۱
پارسا
چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴، ۱۳:۲۷
باباخوب حواسش نبوده رو علیپور ضربه زده اونم ناخواسته هرچند زیاد ازش خوشم نمیاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر