فهرست
درخشان: بازی نفت به تعویق نیفتد با چه توانی به عربستان برویم؟/ عباس زاده را پدرانه بخشیدم/ نوراللهی را به تیم امید نمی دهیم
درخشان: بازی نفت به تعویق نیفتد با چه توانی به عربستان برویم؟/ عباس زاده را پدرانه بخشیدم/ نوراللهی را به تیم امید نمی دهیم

درخشان: بازی نفت به تعویق نیفتد با چه توانی به عربستان برویم؟/ عباس زاده را پدرانه بخشیدم/ نوراللهی را به تیم امید نمی دهیم

آی اسپورت- حمید درخشان در پایان تمرین در خصوص شرایط سرخپوشان قبل از بازی با تراکتورسازی گفت: خوشبختانه وضعیت روحی و روانی بازیکنان خیلی خوب است اما ما در این بازی چند بازیکن مصدوم و محروم داریم. با این حال بقیه بچه‌ها موقعیت مناسبی دارند و برای ادامه روند رو به رشدمان راهی تبریز خواهیم شد. حمیدرضا علی‌عسگر وضعیتش برای دیدار مقابل تراکتورسازی مشخص نیست اما مهدی طارمی قطعاً به این بازی نخواهد رسید. این در حالی است که محمد عباس‌زاده و رضا نورمحمدی هم مصدوم هستند.

شرایط تراکتور : تراکتورسازی با نتیجه خوبی که مقابل تیم الاهلی امارات کسب کرد در شرایط خوبی به سر می‌برد و آنها هم قطعاً تمرکز فعلی‌شان روی بازی‌های لیگ است. این شرایط را ما هم داریم و بسیار امیدواریم که مشکلات و بدشانشی‌های‌مان در لیگ تمام شود و از فردا نتایج خوب‌مان در این رقابت‌ها نیز رقم بخورد.

 آیا تیمتان برای انتقام از تراکتورسازی به خاطر شکست در دور رفت راهی تبریز خواهد شد؟ : خیر، ما نه دنبال انتقام گرفتن از تیمی هستیم و نه به گذشته کاری داریم. ما آینده را پیش روی خود قرار داده و تلاش می‌کنیم بازی‌های خوب خود را ادامه دهیم. برای من خیلی مهم است که تیمم در مسابقات لیگ هم صلابت همیشگی را داشته باشد و در کنار بازی خوب نتیجه مناسب هم بگیرد.

چقدر امید دارید پرسپولیس در لیگ هم بتواند مانند لیگ قهرمانان آسیا نتیجه بگیرد: من می‌دانم که هواداران انتظار دارند در مسابقات داخلی هم نتایج بد گذشته جبران شود. فوتبال فلسفه خاص خود را دارد و ما بسیار امیدواریم که فوتبال روی خوب خودش را در لیگ هم به ما نشان دهد. ما در خیلی از بازی‌های لیگ بدشانس بودیم که نتوانستیم با وجود بازی‌های زیبا نتیجه بگیریم و این یک واقعیت است.

تعویق دیدار با نفت :  قبل از هر چیز از مهدی تاج تشکر می‌کنم که همیشه به پرسپولیس لطف داشته و قصد کمک به تیم ما را که یکی از نمایندگان خوب ایران در لیگ قهرمانان آسیا بوده است، دارد. من جدا از سازمان لیگ از باشگاه نفت و دیگر عزیزانی که در این زمینه تصمیم‌گیرنده هستند درخواست دارم به پرسپولیس به عنوان نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا نگاه کنند و اگر هم کمک می‌کنند به ما نه، به نماینده کشورشان کمک کرده‌اند. تعویق بازی با نفت مسجدسلیمان دست ما نیست و اصراری هم بر آن نداریم اما از سازمان لیگ درخواست کرده‌ایم که این بازی را به تعویق بیندازند، چرا که بازی با نفت النصر عربستان برای ما بسیار مهم و حیاتی است. اگر بازی‌های لیگ یک هفته دیرتر به اتمام برسد اتفاقی نمی‌افتد، مخصوصاً اینکه امسال با تعطیلی‌های زیادی در لیگ روبه‌رو بودیم.  ما خواهان همکاری از سوی سازمان لیگ و تیم نفت مسجد سلیمان هستیم. در نظر بگیرید ما باید 10 هزار کیلومتر در هوا به این شهر و آن کشور پرواز کنیم و بازی‌های خود را پشت سر بگذاریم. یک سفر به ازبکستان رفتم و یک سفر را هم برای تبریز پیش رو داریم. مجدد باید به تهران برگشته و بعد از یکی، دو روز، سفری به مسجدسلیمان داشته باشیم. به نظر شما دیگر توانی برای تیم ما باقی خواهد ماند که بتوانیم بعد از سفر به عربستان بازی خوبی مقابل تیم قدرتمند النصر انجام دهیم؟ خواهشاً شرایط حساس ما را در نظر بگیرید. من از تاج تشکر می‌کنم که همیشه اعلام می‌کند خواهان کمک به پرسپولیس است و فکر می‌کنم الان بهترین زمان برای این کمک است. امیدوارم مسئولان فدراسیون فدراسیون و سازمان لیگ عنایتی به تیم ما داشته باشند.

اخراج عباس زاده: عباس‌زاده بابت صحبت‌هایش ابراز پشیمانی و عذرخواهی کرد و ما هم به این فکر کردیم که او بازیکن جوانی است و این بازیکن را بخشیدیم. ما به این موضوع نگاه پدرانه داشتیم و امیدواریم که عباس‌زاده و امثال او از اشتباهات خود درس گرفته و دیگر آن را تکرار نکنند.

آیا حاضرید به خواسته سازمان لیگ و تیم امید پاسخ مثبت بدهید و دو بازیکن تیمتان را برای اردوی کویت در اختیار تیم امید قرار دهید: ما میلاد کمندانی را به تیم امید خواهیم داد اما به احمد نوراللهی نیاز مبرم داریم و اجازه جدایی او از تیم را در این مقطع حساس نخواهیم داد.

     
آی اسپورت
2015-03-07 17:08:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر