فهرست
گزارش روز: رحمان و گردان قاتلان سپاهان!/  ۴ اشتباه کشنده در ۵ بازی
گزارش روز: رحمان و گردان قاتلان سپاهان!/ ۴ اشتباه کشنده در ۵ بازی

گزارش روز: رحمان و گردان قاتلان سپاهان!/ ۴ اشتباه کشنده در ۵ بازی

آی اسپورت- هرچند قبل از تعطیلات ۵۰ روزه لیگ برتر و جام ملت‌های آسیا دو دروازه‌بان سپاهان عملکرد درخشانی درون دروازه این تیم از خود به نمایش نگذاشتند و در چهار- پنج بازی می‌توانستند با عکس العمل‌های بهتر دروازه تیم خود را بسته نگه دارند اما پس از آغاز دوباره لیگ برتر ضریب اشتباهات دو دروازه بان مطرح سپاهان خیلی بیشتر از قبل شده است.
سپاهان در ۴ بازی از ۵ بازی پس از شروع مجدد لیگ برتر با اشتباهات تاثیرگذار دروازه‌بان تیم گل خورده است، گل اول استقلال، گل تساوی نفت تهران و گل برتری ملوان در بازی روز گذشته با اشتباهات رحمان احمدی و شهاب گردان و البته در مورد گل نفت تهران ناهماهنگی عبدالله کرمی حاصل شد ضمن اینکه در داربی اصفهان نیز رحمان احمدی در صحنه‌ای که منجر به اخراجش شد خیلی بهتر می‌توانست با مدافعان تیمش هماهنگ باشد تا تیمش در نهایت به یک تساوی بسنده نکند.
حال باید دید سرمربی سپاهان برای بازی‌های بعدی چه تدابیری برای دروازه تیمش که تقریباً دو برابر سایر تیم‌ها برای آن منطقه هزینه کرده است می‌اندیشد. هنوز ۸ هفته باقیمانده است و آمادگی دروازه‌بان‌ها فاکتور کلیدی برای قهرمانی یک تیم به شمار می‌رود.

     
آی اسپورت
2015-03-07 18:00:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر