فهرست
اعتراض انریکه به بازی 12ظهر بارسا: به این ساعت عادت نداریم
اعتراض انریکه به بازی 12ظهر بارسا: به این ساعت عادت نداریم

اعتراض انریکه به بازی 12ظهر بارسا: به این ساعت عادت نداریم

آی‌اسپورت- لوییس انریکه مربی بارسلونا در کنفرانس خبری دیدار فردا با رایووایکانو به تمجید از این تیم پرداخت و گفت:«آنها یکی از باشخصیت‌ترین تیم‌های لیگ هستند و می توانند به راحتی در زمینه مالکیت توپ با ما رقابت کنند.»

بارسا قرار است برای نخستین بار در این فصل ساعت 12 به وقت محلی بازی کند و انریکه در این باره گفت:«برگزاری بازی در این ساعت همه چیز را تغییر می دهد و عادت همیشگی را از بین می برد. به جای تمرین ما یک مسابقه رسمی داریم اما من اذیت نمی شوم چون برای هر دو تیم وضعیت مشابه است.»

نیمار با کارت زردی که در بازی قبلی با گرانادا گرفت محروم شد:«تمرکزم روی بازیکنان دیگر است و خوشحالم که این توان را داریم که جای خالی او را پر کنیم.»

رئال چهارشنبه بازی نسبتا سنگینی برابر ویارئال انجام داد که صعودش به فینال جام حذفی را رقم زد و مربی 44 ساله در این باره گفت:«من اینطور به قضیه نگاه نمی کنم و از حالا خودمان را قهرمان جام حذفی نمی دانیم، ما در فینال با حریف سرسختی دیدار می کنیم. ما می خواهیم لیگ و لیگ قهرمانان را هم ببریم و از حالا تا 30 مه به چیزهای دیگری فکر می کنیم. فرقی هم برایمان نمی کند که این بازی در کدام استادیوم برگزار می شود، خودم را درگیر این بحث نمی کنم.»

بارسلونا هفته بعد میهمان ایبار است و بعد در نوکمپ به مصاف رئال مادرید می رود که می تواند برای قهرمانی این فصل تعیین‌کننده باشد اما انریکه فکر خود را روی همین دوبازی پیش رو متمرکز کرده:«لیگ سخت است و کسب سه امتیاز در هر بازی آسان نیست هرچند اینگونه به نظر برسد. وقتی لیگ به مراحل پایانی می‌رسد تیم‌هایی که برای بقا می جنگند خطرنک هستند. بسیار مهم و کلیدی است که تمرکز خود را از دست ندهیم.»

او در پایان به سوالی درباره شایعه رفتن پل پوگبا به نوکمپ پاسخ داد:«من درباره این تردیدها حرف نمی زنم چون کار من این است. من فعلا روی فوتبال حواس خودم را جمع کرده‌ام.»

     
آی اسپورت
2015-03-07 18:27:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر