فهرست
گارسیا: من به بازیکنان اطمینان دارم/هنوز چیزی معلوم نیست
گارسیا: من به بازیکنان اطمینان دارم/هنوز چیزی معلوم نیست

گارسیا: من به بازیکنان اطمینان دارم/هنوز چیزی معلوم نیست

آی اسپرت- رودی گارسیا مربی فرانسوی رم در آستانه سفر به ورونا و بازی با کیه‌وو گفت: «نمایش خوب ما در 20 دقیقه آخر بازی با یوونتوس، تمام بازی روتردام و نیمه اول بازی با هلاس ورونا نکات مثبتی هستند که باید برای بازی فردا بر اساس آن برنامه‌ریزی کنیم. ما درباره روش بازی کیه‌وو ایده‌‌هایی داریم اما ممکن است همه چیز به شکلی متفاوت پیش برود. من آرام، باانگیزه و مطمئن به بازیکنان خود هستم. ما برای بردن به ورونا می رویم. راهی که می رویم باعث می شود باتجربه شویم و در آینده عملکرد بهتری داشته باشیم.»

از او درباره اقدام رم برای خریدن سیدو دومبیا به جای محمد صلاح که در هفته‌های اخیر ستاره فیورنتینا بوده، سوال شد. گارسیا پاسخ داد:«ما دومبیا و ویکتور ایباربو را انتخاب کردیم. برای جانشینی ماتیا دسترو کسی را می خواستیم که بتواند در سه پست بازی کند. می دانستیم جام ملت‌های آفریقا در راه است و او زمان می خواهد تا به آمادگی صددرصد برسد. ژروینیو ثابت کرد می تواند به تیم کمک کند. فرانچسکو توتی هم بیشتر بازی کرد چون هم تیم بیشتر بازی کرد اما به خاطر مصدومیت ایتوربه با کمبود مهاجم مواجه شدیم.»

کورس رقابت برای اسکودتو بعد از تساوی یک-یک هفته گذشته برابر تیم صدرنشین جدول، یوونتوس همچنان به نفع بیانکونری است که 9 امتیاز بیشتر دارد. گارسیا اعتراف کرد:«سرنوشت یووه دست خودش است و اگر همه بازی‌هایش را ببرد هیچ کاری از دست ما بر نمی‌آید. ما باید دومی خودمان را حفظ کنیم که با بازی یکشنبه شروع می شود. هنوز بازی‌های زیادی تا آخر فصل باقی مانده و ما نه از تیم های بعدی خود و نه از یوونتوس واهمه‌ای نداریم. می خواهیم در سری A پایان خوبی داشته باشیم و در لیگ اروپا تا جایی که می شود، پیش برویم.»

رم بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپای خود را این هفته برابر دیگر تیم ایتالیایی، فیورنتینا برگزار می کند.

     
آی اسپورت
2015-03-07 20:34:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر