فهرست

گواردیولا: از باختن وولفسبورگ بیشتر خوشحال شدم

آی‌اسپورت: پپ گواردیولا مربی بایرن مونیخ بعد از برد یک-3 در زمین هانوفر از اینکه وولفسبورگ در نیم فصل دوم طعم شکست را چشیده و دوباره از باواریایی‌ها 11 امتیاز عقب افتاده، بیشتر خوشحال بود.

در دیدار همزمان، وولفسبورگ با یک گل به آگزبورگ باخت و بایرن بعد از آنکه یک گل از میزبان خورد به وسیله ژابی آلونسو گل تساوی را زد و دو گل از توماس مولر برد بایرن را رقم زد.

گواردیولا گفت:«هانوفر دفاع فوق‌العاده‌ای داشت بنابراین کار ما خیلی سخت شد. به این دلیل که ولفسبورگ امتیاز نگرفت این آخر هفته برای ما عالی بود. ما یکشنبه استراحت می کنیم و دوشنبه برای لیگ قهرمانان و شاختار دونتسک خودمان را آماده می کنیم.»

گل اول مولر از روی یک ضربه پنالتی به دست آمد بعد از آنکه مارسلو، مدافع هانوفر با پا به صورت روبرت لواندوفسکی زد که می خواست با ضربه سر گل بزند. این تصمیم با اعتراض تیم میزبان روبه‌رو شد اما مولر دروازه‌بان حریف که‌ هم‌تیمی او در ترکیب تیم ملی آلمان بود، یعنی رون روبرت زیلر را با خونسردی شکست داد.

مولر گفت:«ما پنالتی هم تمرین می کنیم و در تیم ملی هم چند بار پنالتی تمرین کرده ام به همین دلیل زیلر من را می شناخت اما مثل اینکه به اندازه کافی شناخت نداشت! من درست قبل از زدن ضربه به نوع آن فکر می کنم و بعد ذهنم را عوض نمی کنم و امروز به نتیجه رسیدم.»

     
آی اسپورت
2015-03-07 22:26:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر