فهرست
نقل قول های روز: کی روش با همه مشکل دارد
نقل قول های روز: کی روش با همه مشکل دارد

نقل قول های روز: کی روش با همه مشکل دارد

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

کی روش با همه مشکل دارد

همانطور که از نظر فنی، مربی تیم ملی را تحسین می‌کنیم، باید از نظر رفتاری و شخصیتی هم بتوانیم او را تمجید کنیم. یک مربی نباید با هر انتقادی قهر کند، رفتار بچه‌گانه از خودش نشان دهد و به همه بد‌بین باشد. کی‌روش با همه مربیان داخلی مشکل دارد.
انتقاد حمید درخشان از رفتار سرمربی تیم ملی در قبال مصاحبه برانکو درباره اردوی امارات

چرا کی روش اینقدر دستمزد می گیرد؟

کی‌روش روزی ۱۹ میلیون تومان مزد می‌گیرد ولی سرمربی تیم ملی فوتسال که برای اولین بار تیم ملی را به مقام سوم جهان رساند سالی 100 میلیون می‌گیرد یعنی مزد ۵ روز کی‌روش با مزد یک سال ناظم الشریعه برابر است و این واقعا مسخره است. آن‌هم مربی که هر روز یک حاشیه جدید دارد و هر چند وقت یکبار استعفا می‌دهد. باید ببینیم اقای تاج کی وقت می‌کند به فوتسال رسیدگی کند.
انتقاد حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال از تبعیض فدراسیون بین فوتبال و فوتسال

انتخاب الشحانیه به جای یونان

- دو هفته‌ پیش و پس از اتمام بازی با صبای قم، پیشنهاد الشحانیه به دستم رسید، مسئولان این تیم گفتند که این پیشنهاد محرمانه بماند. من هم با توجه به این که هیچ چیز قطعی نبود آن را رسانه‌ای نکردم. در آن زمان از یونان هم پیشنهاد داشتم، اما به اردوی تیم‌ ‌ملی دعوت شدم. مسئولان الشحانیه گفتند که با حضور من در امارات می‌توانند روند کارها را هر چه‌ زودتر انجام دهند. از آنجایی که استیماچ، سرمربی الشحانیه از من شناخت داشت، من را انتخاب کردند. سال گذشته و زمانی که استیماچ سرمربی سپاهان بود به این تیم گل زده بودم و از طرفی الشحانیه در این پست به بازیکنی به مانند من نیاز داشت.
رحیم زهیوی از دلایل حضور در لیگ قطر صحبت کرده. او گفته دوست داشت در استقلال بازی کند اما مدیران استقلال خوزستان با این امر موافقت نکردند

شماره 7 مبارک سروش باشد

دیروز طاهری به من زنگ زد و گفت اگر امکانش هست شماره هفت را رفیعی بپوشد و من هم گفتم مبارکش باشد. من مشکلی با این مسائل ندارم و حتی با خود سروش رفیعی هم صحبت کرده و برایش آرزوی موفقیت کردم. امیدوارم که او لیاقت این شماره را داشته باشد
نظر علی پروین درباره دادن پیراهن شماره 7 پرسپولیس به سروش رفیعی

 

کد خبر: 9408

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-10 09:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
برزو
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۱۵
واسه دادن يه شماره زنگ ميزنن به پروين منتها هر اتفاقي ميفته ميگن باشگاه مهم تر از بازيكنه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر