فهرست
شجاع در پرسپولیس/ اولین خرید فصل بعد
شجاع در پرسپولیس/ اولین خرید فصل بعد

شجاع در پرسپولیس/ اولین خرید فصل بعد

آی‌اسپورت- گویا مدیران پرسپولیس با شجاع خلیل‌زاده برای ثبت قرارداد به توافق رسیده‌اند و این بازیکن حال حاضر سپاهان را باید پرسپولیسی بدانیم. برانکو برای تقویت خط دفاع تیمش به دنبال جذب خلیل‌زاده در نیم فصل بوده که به دلیل مخالفت ویسی و سپاهانی‌ها این انتقال انجام نشد. حالا یکی از مدیران پرسپولیس گفته که با شجاع برای فصل بعد به توافق رسیده‌اند و او اولین خرید برانکو برای لیگ هفدهم خواهد بود. البته گویا آن‌ها هنوز امیدوارند همین روزها شجاع به پرسپولیس منتقل شود. ترکاشوند درباره این انتقال گفت: ما با این بازیکن برای فصل آینده توافق کردیم اما برای حضور در نیم فصل دوم در پرسپولیس باید خودش رضیتنامه‌اش را بگیرد و امیدواریم مسئولان سپاهان اجازه انتقال او به تیم ما را بدهند.

معاون اقتصادی پرسپولیس همچنین درباره خرید سعد ناطق، مدافع عراقی گفت: طی نامه‌ای به  باشگاه نیروهوایی عراق خواستار انتقال سعد ناطق مدافع ملی‌پوش عراقی به پرسپولیس شدیم و حالا هم منتظر پاسخ مسئولان این تیم عراقی هستیم. او بعد از گرفتن رضایت نامه‌اش تا دو، سه روز آینده برای توافقات نهایی و عقد قرارداد به ایران می‌آید.

گویا سعد ناطق توانایی بازی در خط دفاع میانی و هافبک دفاعی را دارد. به این ترتیب بسیاری از نگرانی‌های برانکو با این خرید حل خواهد شد.

۱۴ ۱  
آی اسپورت
2017-01-17 23:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
sina
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۲۰
متاسفانه با قوانین سربازی که هیچ جوري نميشه حلش کرد بهترین کار همينه که از کشورهایی مثل عراق و سوریه که رابطه خوبی باهاشون داریم با فرستادن چند استعدادیاب بازیکن های 16 - 17 ساله بيارند و قرارداد بلند مدت باهاشون ببندن باشگاه حتی ميتونه با این کار درآمدزایی خوبی هم بکنه
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر