فهرست
پیش بازی چلسی- اورتون: طلسم استمفورد بریج شکسته می شود؟
پیش بازی چلسی- اورتون: طلسم استمفورد بریج شکسته می شود؟

پیش بازی چلسی- اورتون: طلسم استمفورد بریج شکسته می شود؟

آی اسپورت- هرچند روبرتو مارتینس، سرمربی اورتون، چلسی را گزینه اصلی قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر اعلام کرده اما مطمئنا از تیمش می خواهد که در دیدار امروز در استمفوردبریج، تمام تلاش شان را برا متوقف کردن آبی ها انجام بدهند.

این در حالی است که شاگردان ژوزه مورینیو در فاصله 12 هفته تا پایان رقابت های این فصل لیگ برتر، در رتبه آخر جدول قرار دارند اما سرمربی شان از اینکه تیمش را مدعی اصلی قهرمانی بنامد، خودداری می کند.

با این وجود، مارتینس که تیمش 8 امتیاز با رتبه چهارم جدول و صعود به لیگ قهرمانان فاصله دارد، معتقد است که مورینیو می تواند در همین فصل سومین قهرمانی اش در لیگ برتر را جشن بگیرد:" از بیرون، چلسی تیمی به نظر می رسد که می تواند قهرمان لیگ شود."

اورتون از سال 1994 تاکنون نتوانسته چلسی را در استمفوردبریج شکست بدهد اما با توجه به پیروزی 1-0 در دیدار رفت، مارتینس می تواند امیداوار باشد که تیمش بتواند این طلسم 18 ساله را بشکند.

http://eplindex.com/wp-content/uploads/2014/02/chevseve.png

آبی ها برای پیروزی در این دیدار چشم به درخشش آزارد دارند

استفن نای اسمیت در دیدار رفت تک گل پیروزی بخش تافی ها را به ثمر رساند و بازگشت او که دردیدار هفته قبل مقابل سوانسی در اف ای کاپ، آسیب دید، بهترین خبر برای اورتون است.

روملو لوکاکو به دلیل اینکه همچنان با چلسی قرارداد دارد، نمی تواند در این دیدار به میدان برود. ضمن اینکه او اندکی از ناحیه قوزک پا هم مصدوم است.

آرونا کونه، دارون گیبس و برایان اوویه دو که همگی مدت هاست مصدوم هستند، همچنان شرایط بازی ندارند اما آنتوان آلکاراس که در این فصل به دلیل مصدومیت، کمتر برای اورتون به میدان رفته، می تواند بازی کند.

چلسی مصدومان جدیدی ندارد؛ اگرچه باید دید کاپیتان جان تری می تواند خود را به این دیدار برساند یا نه. او به دلیل مصدومیت، در سه دیدار اخیر تیمش غایب بود.

مورینیو که در 73 دیدار خانگی در لیگ برتر بدون شکست بود، مطمئنا نیم نگاهی به دیدار مقابل گالاتاسرای در لیگ قهرمانان نیز دارد و احتمالا تغییراتی در ترکیب تیمش ایجاد می کند.

چلسی که 11 دیدار است در لیگ برتر شکست نخورده،هفته گذشته در جام حذفی به راحتی توسط منچسترسیتی حذف شد. اما آنها می توانند با کسب این سه امتیاز، یک گام دیگر به سوی قهرمانی در لیگ برتر بردارند. اگر آبی ها در این دیدار پیروزی شوند، حداقل برای ساعاتی می توانند فاصله شان با آرسنال را به 4 امتیاز افزایش بدهند.

     
آی اسپورت
2014-02-22 11:09:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر