فهرست
پیش بازی ناپولی – اینتر /  فرصتی برای تحول بیشتر
پیش بازی ناپولی – اینتر / فرصتی برای تحول بیشتر

پیش بازی ناپولی – اینتر / فرصتی برای تحول بیشتر

آی اسپورت – ناپولی رده سومی که در دو هفته گذشته نتوانسته نتایج مطلوبی بگیرد میزبان اینتر متحول شده مانچینی خواهد بود. ناپولی با 45 امتیاز در فاصله چهار امتیازی رم قرار دارد و اینتر با 35 امتیاز نهم است. ناپولی در 5 بازی اخیر خانگی خود در برابر اینتر با امتیاز کامل بازی را به پایان رسانده است. همچنین آن ها 3 بازی قبلی خود در سن پائولو را با پیروزی پشت سر گذاشته اند. بازی رفت این دو تیم تساوی دو بر دو را در جوزپه مه آتزا رقم زد.

 

 

 

هفته بیست و ششم سری آ

زمان بازی :  23:15

آب و هوا: صاف

آرایش احتمالی دو تیم

\"http://upload7.ir/uploads//c850daee5a54e0b16d03642a201a59ff2137015d.jpg\" 

 

بازیکنان غایب :

 

ناپولی :

 خوان زونیگا

لورنتزو اینسینیه

میچو

میگوئل برایتوس

 

اینتر میلان:

 جاناتان

یوتو ناگاتومو

 

پیش بینی :

- شکست یک شنبه گذشته ناپولی باعث شد تا آن ها فرصت کم کردن امتیاز با رم را از دست بدهند. با این شکست، لاتزیو شانس رسیدن به ناپولی را در رده سوم جدول به دست آورد اما تساوی این دو تیم در چهارشنبه گذشته مانع تحقق این موضوع شد.

- روند پیروزی های اینتر هم هفته گذشته با شکست خانگی در برابر فیورنتینا پاره شد تا کار اینتر برای گرفتن سهمیه اروپایی سخت تر از قبل شود.

- روبرتو مانچینی تغییرات زیادی از زمان بازگشتش به اینتر ایجاد کرده اما به نظر می رسد آن ها برای شکست دادن ناپولی در سن پائولو آماده نباشند. مشکلات خط دفاعی میزبان ممکن است فرصت های زیاد گلزنی را در اختیار نراتزوری قرار بدهد اما به احتمال زیاد در پایان این ناپلی ها خواهند بود که با امتیازات کامل زمین را ترک می کنند.

 

     
آی اسپورت
2015-03-08 10:24:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر