فهرست
پیش بازی آرسنال- ساندرلند: توپچی ها، گربه سیاه را قربانی می کنند؟
پیش بازی آرسنال- ساندرلند: توپچی ها، گربه سیاه را قربانی می کنند؟

پیش بازی آرسنال- ساندرلند: توپچی ها، گربه سیاه را قربانی می کنند؟

آی اسپورت- آرسنالی ها که چند روز قبل در چمپیونزلیگ شکست ناامید کننده ای داشتند، قصد دارند با پیروزی در دیدار امروز برابر ساندرلند، امیدهای شان برای قهرمانی در لیگ برتر را زنده نگه دارند.

اگرچه شکست برابر بایرن، امیدهای آرسنال برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را به میزان زیادی کاهش داد اما توپچی ها همچنان امید زیادی دارند که بعد از 10 سال، بار دیگر قهرمانی در لیگ برتر را جشن بگیرند.

آرسنال تنها یک امتیاز با چلسی صدرنشین فاصله دارد و پر مرتساکر مطمئن است که می توانند شکست مقابل بایرن را به فراموشی بسپارند:" تیم ما روحیه بالایی دارد و می تواند شکست برابر بایرن را فراموش کند.

ما باید خیلی زود تمرکزمان را روی این دیدار مهم در لیگ برتر بگذاریم و سه امتیاز را به دست بیاوریم."

این در حالی است که شاگردان گوستاوو پویت با به تعویق افتادن دیدارشان مقابل منچسترسیتی، به دلیل تفاضل گل کمتر، به منطقه خطر سقوط کردند؛ هرچند آنها در 16 دیدار اخیرشان در همه رقابت ها، تنها دو شکست داشتند.

گربه های سیاه باید روز 2 مارس در فینال جام اتحادیه با منچسترسیتی روبرو شوند و با پیروزی مقابل ساوتهمپتون، خود را به یک چهارم نهایی جام حذفی نیز رسانده اند.


http://www.squawka.com/news/wp-content/uploads/2013/09/Sunderland-Arsenal-Preview.jpg
http://www.thestar.com/content/dam/thestar/sports/soccer/2013/09/14/english_premier_league_chelsea_slips_mesut_ozil_lifts_arsenal/arsenal_sunderland.jpg.size.xxlarge.letterbox.jpg

رمزی در این دیدار هم نمی تواند توپچی ها را همراهی کند اما اوزیل این فرصت را دارد که بازی ضعیف مقابل بایرن را جبران کند

با این وجود، شکست 2-0 خانگی مقابل هال سیتی، به پویت و شاگردانش یادآوری کرد که چه کار دشواری در پیش دارند.

دیدار در خانه آرسنال هم یکی از دشوارترین بازی های ساندرلند تا پایان فصل خواهد بود. آنها از سال 1983 توانسته اند آرسنال را در خانه اش شکست بدهند.
کیه رون وست وود، دروازه بان ساندرلند، به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه شانه، در این دیدار نمی تواند تیمش را همراهی کند؛ ضمن اینکه کارلوس کوئیار هم زمان بیشتری برای بازگشت به میادین نیاز دارد.

وز براون با پشت سر گذاشتن محرومیت دو جلسه ای اش، می تواند برای ساندرلند به میدان برود اما خبر بهتر برای پویت، بازگشت استفن فلچر از مصدومیت آشیل پاست.

آرسنال هم چند بازیکنش را به دلیل آسیب دیدگی ندارد؛ توماس فرمائلن (ماهیچه پشت ساق پا)، کیم کالستروم (کمر) و آرون رمزی (ران)، همگی مصدوم هستند.

والکات و آبو دیابی (هر دو از ناحیه زانو) هم خیلی وقت است که نمی توانند توپچی ها را همراهی کنند و گیبس هم در همین دیدار قبل مقابل بایرن، از ناحیه همسترینگ آسیب دید.

     
آی اسپورت
2014-02-22 11:10:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر