فهرست
درباره قرارداد کی‌روش-بانک سامان؛ منعی نیست
درباره قرارداد کی‌روش-بانک سامان؛ منعی نیست

درباره قرارداد کی‌روش-بانک سامان؛ منعی نیست

آی اسپورت – روزنامه خراسان ورزشی برای دومین روز متوالی ماجرای قرارداد تبلیغاتی کارلوس کی روش با بانک سامان را منتشر کرده و توانسته از روابط عمومی بانک مرکزی درباره این موضوع توضیح بگیرد. بانک مرکزی درباره همکاری تبلیغاتی سرمربی تیم ملی با بانک سامان این جوابیه را تنظیم کرده است: " در قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران منع قانونی برای همکاری با فرد خارجی که صلاحیت آن تایید شده وجود ندارد و بانک مرکزی در این امور بیشتر روی مقوله‌های بانکی و رعایت قوانین و مقررات بانکی و طبق موازین بودن پیام صادرشده متمرکز می‌شود. اما اگر در تبلیغی مشکلی شکلی و صوری وجود داشته باشد مثلا بحث پوشش مطرح باشد یا از تبلیغ بانکی اینگونه استنباط شود که تجمل‌گرایی را تبلیغ می‌کند وزارت فرهنگ و ارشاد ورود می‌کند.»

۸ ۳  
آی اسپورت
2018-01-28 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امام قلی خان
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۵۶
یه زمانی پرتقالی ها رو با خفت و خواری از قسمتی از این خاک اخراج کردم ولی نمیدونستم یه روز یه پرتقالی دوباره بر قسمتی از این خاک سلطه خواهد کرد! تن من رو تو گور لرزوندید!
ميلاد
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۶
اگر فدراسيون ما هم عرضه داشت با يك بانك يا بيمه يا .... قرارداد اسپانسرينگ امضا ميكرد و مربي و بازيكنان تيم ملي براي اون برند تبليغ ميكردند . سيدجلال ، جهانبخش اشكان گوچي مسعود و خود كروش. پول خوبي هم به فدراسيون ميرسيد. پول فقط حق پخش نيست. مثال تيم المان كه قبل از جام جهاني هميشه تبليغ مرسدس بنز ميكنه.
۱
محسن
يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۴۴
خیلی جالبه که تبلیغات واسه ورزشکارای ما ممنوعه ولی واسه یه خارجی مجازه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر