فهرست
احتمال روز؛ جدایی پپ از سیتی در تابستان
احتمال روز؛ جدایی پپ از سیتی در تابستان

احتمال روز؛ جدایی پپ از سیتی در تابستان

آی اسپورت - روزنامه انگلیسی دیلی‌میل مدعی شد در قرارداد پپ گواردیولا و منچسترسیتی یک بند آزادسازی سری وجود دارد که بر اساس آن ممکن است پپ در پایان فصل جاری سیتی را ترک کند. این روزنامه می‌گوید با اینکه مدیران سیتی معتقدند می‌توانند گواردیولا تا پایان قراردادش حفظ کنند ولی از سوی دیگر اکثریت مدیریت این تیم به مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام علاقه‌مند هستند.

بر اساس گزارش دیلی‌میل، گواردیولا سال گذشته قراردادش را با سیتی تا سال 2021 تمدید کرد ولی در این الحاقیه به قرارداد او یک بند آزادسازی سری وجود دارد که به او امکان می‌دهد در صورت برآورده کردن بعضی شرط‌ها، باشگاه را ترک کند. با اینحال مدیران سیتی معتقدند با وجود نمایشهای دور از انتظار سیتی در فصل جاری که باعث شده این تیم تا اینجای فصل 14 امتیاز با لیورپول صدرنشین در لیگ برتر فاصله داشته باشد، ولی گواردیولا به قرارداد خود پایبند خواهد ماند.

اما دیلی‌میل می‌گوید مدیران سیتی حاضر نیستند همه چیز را به شانس واگذار کنند و از هم‌اکنون به دنبال برنامه‌هایی هستند تا در صورت از دست دادن گواردیولا خود را در مقابل عمل انجام شده نبینند. این زمانی جالب‌تر می‌شود که دیلی‌میل می‌گوید اکثر مدیران سیتی علاقه زیادی به مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام دارند که بعد از اخراج از این تیم همچنان بدون تیم است.

نتایج دور از انتظار سیتی در فصل جاری گواردیولا را در این تیم تحت فشار گذاشته به خصوص بعد از شکست در دربی شهر منچستر، مقابل یونایتد که عملا همه امیدها به کسب سومین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر را نقش بر آب کرد. با اینحال سیتیزن‌ها همچنان امیدوار به کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان هستند و از گروه‌شان در این رقابتها به راحتی به مرحله حذفی صعود کرده‌اند.

گواردیولا 48ساله که چهارمین فصل حضورش در سیتی را پشت سر می‌گذارد ماه پیش گفته بود از امضای یک قرارداد جدید با این تیم استقبال می‌کند. پپ پیش از پیوستن به سیتی چهار سال در بارسلونا سرمربی‌گری می‌کرد و با این تیم سه بار فاتح لالیگا و دو بار فاتح لیگ قهرمانان شد. او سپس به بایرن مونیخ پیوست و در سه فصل حضورش در مونیخ سه بار فاتح بوندس‌لیگا شد. او سپس در سال 2016 جانشین مائوئل پیگرینی در سیتی شد، در فصل اول با این تیم به مقام سومی لیگ برتر رسید و در دو فصل بعدی دو قهرمانی پیاپی برای سیتیزن‌ها بدست آورد.

 

ورزش سه 

     
آی اسپورت
2019-12-13 12:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر