فهرست
فرهاد می‌خواهد سرمربی استقلال شود، باورش کنید
فرهاد می‌خواهد سرمربی استقلال شود، باورش کنید

فرهاد می‌خواهد سرمربی استقلال شود، باورش کنید

آی‌اسپورت-  فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال تا همین جا هم کارنامه بسیار خوبی داشته ، در مقابل تیم الدحیل که یکی از بهترین های آسیا نتیجه ای در خور گرفت و در لیگ هم اگر گل صددرصد درست این تیم مقابل صنعت نفت آبادان صحیح گرفته می شد ، هر سه مسابقه را با برد پشت سر گذاشته بود

جدا از نتیجه فرهاد مجیدی در زمینه های دیگری هم در استقلال منشا خیر بوده است و نشان می دهد که مربی خوش سلیقه ای است ، احیای دوبازیکن جوان که سرمایه باشگاه استقلال محسوب می شوند یعنی روح الله باقری و مهدی قائدی که در زمان شفر تقریبا فراموش شده بودند هنر فرهاد بود ، او به بازیکن جوانی به نام رضا کریمی فرصت درخشش داد و حتی مرتضی تبریزی هم در زمان فرهاد آن باور روانی کشنده زمان شفر را ندارد ، مجموع این ها می تواند خبر از یک مربی خوب برای آینده بدهد

فرهاد می خواهد سرمربی استقلال بماند ، این را هم می توان از مصاحبه و پست اینستاگرامی او بعد از بازی فهمید ، شعار ماندن او هم معلوم است :«می خواهم شخصیت را به استقلال بازگردانم »

شما فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی استقلال باور دارید؟ برای ما در همین مطلب بنویسید

۹ ۹  
آی اسپورت
2019-05-17 02:23:00
نظر دهید

۹ نظر
آرش
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۴:۰۰
حیا کن رها کن را که شنید میفهمه نباید در دام مافیا میفتاد . رهبر مافیا خیلی زود اونو کله پا میکنه
Fem
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۵:۲۶
قبلا هم گفتن که مربی بعدی خارجی هست.
۴
تاج دو ستاره
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۵:۵۱
فرهاد بمونه ستاره سوم و چهارم به ما نزدیک میشن
۷
علی خوشی
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۶:۱۷
به گمانم تحلیل درستی نیست. تیمی که مجیدی تحویل گرفته، ساخته و پرداخته شفر است و اگر خودش هم بود، حتی شاید نتیجه‌ای بهتر می‌گرفت. در ضمن، آیا برد دو بر یک در مقابل سپیدرود سقوط کرده، نتیجه درخوری بود؟ استقلال یک مربی بزرگ خارجی می‌خواهد. یک مربی که چند سال در تیم بماند و آن را بسازد. نه این‌که وسط فصل اخراجش کنند.
بابک
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۷:۵۹
برو عزیزم تو اینکاره نیستی، امیر خان برگرد به تیمت
۸
HHEE
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۰۹
منصوریان ده برابر فرهاد دوپینگی مربی بهتر و باتجربه تری بود و اتفاقا خیلی هم محبوب بود تا جایی که یادمه، امروز ولی کیسه کشا دیگه مثل سابق بهش احترام نمیذارن و بعضا فحشش هم میدن، اون روز رو میبینم که فرهاد دوپینگی هم با فحش و فضاحت از کیسه میره و تیمشون اسطوره قلابیش رو از دست میده:))
البته این لامصبا با اسطوره واقعیشون که حجازی بود هم همچین کاری کردن مجیدی که سهله.
عبدالناصر
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۳۶
من به عنوان یک پرسپولیسی قهرمان خوشحالم که مجیدی خیلی زود سرمربی استقلال شده چون خیلی زودتر از اون چیزی که فکرش را بکنید این سرمایه هم میسوزه.
ali
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۲۰
بردن استقلال خوزستان و سپید رود رشت سقوط کرده اون هم تو آزادی رو هر ننه قمری میتونست! پول گرفتید که بگید مجیدی خوب کار کرده؟!
۱
اسمان
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۲۶
فرهاد حتی اگه دراستقلال کمک مربی هم باشه.برای سرمربی مشکل سازخواهدشد.بهتره فرهاد درتیمهای دیگه کارکنه.وبعداز کسب تجربه به استقلال بیاد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر