فهرست
معضل تمدید قرارداد؛ ابهام درآینده هندرسون و لیورپول
معضل تمدید قرارداد؛ ابهام درآینده هندرسون و لیورپول

معضل تمدید قرارداد؛ ابهام درآینده هندرسون و لیورپول

آی اسپورت – برندان راجرز برای نگه داشتن جوردن هندرسون در آنفیلد با مشکلات زیادی روبروست. ستاره 24 ساله سرخپوشان مرسی ساید می خواهد همچنان در لیورپول بماند ولی توافقی بین او و مسوولان باشگاه صورت نگرفته است. قرارداد کنونی او سال آینده به پایان می رسد و این موضوع زنگ خطر را برای لیورپول به صدا درآورده است.

صحبت هایی در مورد قرارداد درازمدت با هندرسون در ماه نوامبر انجام شده ولی ظاهرا او پیشنهاد دستمزد 80هزارپوندی در هفته را از سوی مسوولان تیم رد کرده است. از آن زمان تاکنون گفت وگو های جدیدی در این باره صورت نگرفته و این بازیکن و باشگاه سه ماه نسبتا پرتنش را سپری کرده اند.

لیورپول سیاست سخت گیرانه ای در مورد دستمزدهای بازیکنان دارد و پیشنهاد هشتادهزار پوندی به هندرسون هم درواقع افزایش 15هزارپوندی نسبت به دستمزد فعلی او داشت. اما بعد از اینکه راجرز اعلام کرده هندرسون رهبر نسل جدید و لیورپول متحول شده اوست، ظاهرا خود هندرسون هم این پیشنهاد را پایین تر از حد انتظار ارزشیابی کرده است. یک دهه پیش استیون جرارد هفته ای صد هزارپوند دستمزد می گرفت.

مشاوران هندرسون احتمالا به او پیشنهاد می دهند که هافبک های دیگر هم سطح او در تیمهای دیگر تقریبا دو برابر این مبلغ دستمزد می گیرند. منچسترسیتی و آرسنال هردو منتظر تحولات بعدی این ماجرا هستند تا بتوانند از آب گل آلود ماهی بگیرند. 

     
آی اسپورت
2015-03-08 17:54:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر