فهرست
ترکیب پرسپولیس برابر تراکتور/ 4 سورپرایزِ درخشان
ترکیب پرسپولیس برابر تراکتور/ 4 سورپرایزِ درخشان

ترکیب پرسپولیس برابر تراکتور/ 4 سورپرایزِ درخشان

آی اسپورت- در آخرین مسابقه از هفته بیست و دوم لیگ برتر، پرسپولیس تهران ساعاتی دیگر در ورزشگاه یادگار امام تبریز با تراکتورسازی مسابقه خواهد داد. حمید درخشان در این مسابقه، مهدی طارمی و رضا نورمحمدی را در اختیار ندارد. او با ترکیبی تقریبا غافلگیرکننده مهیای نبرد با توی اولیورا و تیمش شده است.

در درون دروازه، سوشا مکانی همانند دیدارهای سابق مورد اعتماد قرار گرفته و به پنجمین کلین شیت متوالی فکر خواهد کرد.

محسن بنگر و مایکل اومانیا زوج دفاع میانی تیم محبوب پایتخت هستند اما در دفاع راست، مهدی جعفرپور پس از چندین هفته دوباره به بازی گرفته می شود .و بابک حاتمی نیز برای دومین بار در پست دفاع چپ قرار داده شده است.

در میانه میدان و در کنار محمد نوری، این بار مهرداد کفشگری بازی می کند تا احمد نورالهی بعد از چند نمایش خوب، از بیرون به تماشای تیمش بنشیند. فرناندو گابریل نیز هافبک پست 10 تیم درخشان خواهد بود.

همانند جعفرپور و کفشگری، درخشان دو سورپرایز نیز در خط حمله دارد. اولی بازی کردن تادئو به جای طارمی مصدوم، در شرایطی که بعد از دو نمایش فراضعیف این مهاجم، خیلی ها توقع داشتند علیپور و یا عباس زاده در این مسابقه فیکس بشوند و دومی، بازی کردن پیام صادقیان به جای هادی نوروزی که ظاهرا برای استراحت دادن به نوروزی اتفاق افتاده است.

نبرد تراکتور و پرسپولیس راس ساعت 16:30 آغاز می شود.

     
آی اسپورت
2015-03-08 14:15:36
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر