فهرست
بهانه‌گیری تنها خریدار پرسپولیس؛ هدایتی باز قهر کرد و کنار کشید
بهانه‌گیری تنها خریدار پرسپولیس؛ هدایتی باز قهر کرد و کنار کشید

بهانه‌گیری تنها خریدار پرسپولیس؛ هدایتی باز قهر کرد و کنار کشید

حسین هدایتی مدیر متمول فوتبال ایران و رئیس هیات مدیره اسبق باشگاه پرسپولیس در فصل هشتم، در شبکه اینستاگرام به هواداران پرسپولیس قول داده بود برای خرید سهام این باشگاه وارد عمل شود ولی این اتفاق رخ نداد زیرا هدایتی هر بار تا یک قدمی انجام این کار می رود و سپس با یک بهانه جدید، از خواسته اش صرفنظر می کند.

این برای چهارمین بار است که هدایتی حرف خود را تغییر می دهد. او که در مورد دوره دوم مزایده قول داده بود وارد عمل شده و سهامدار اول این باشگاه باشد، یک دعوای دیگر به پا کرد و کنار کشید. حالا هدایتی می گوید برخی، پشت پرده این فوتبال به دنبال خراب کردن نام و اعتبارش هستند و به همین علت برای خرید باشگاه پرسپولیس دیگر هیچ علاقه ای ندارد تا پاکت خود را به سازمان خصوصی سازی ارسال کند.

او در اینستاگرام نوشت: «هیچ جنگی بین من و مدیران دیگر این باشگاه وجود ندارد اما اگر مسئولان اسپانسر سابق باشگاه فکر می کنند من با هدف خاصی به محض کسب هر برد، به بازیکنان پاداش می دادم، حالا خودشان بیایند و این کار را ادامه دهند چون من دیگر به پرسپولیس به این شکل کمک نمی کنم.» البته این یک نقل قول و یک نتیجه گیری از نوشته های هدایتی بود. او توپ را در زمین اسپانسر باشگاه انداخت و خودش را کنار کشید.

بد نیست بدانید طی هفته های گذشته شنیده می شد اسپانسر باشگاه پرسپولیس که همان شرکت بهنام پیشروی کیش است، به خاطر اینکه هدایتی به علت هر اتفاقی، برای این باشگاه خرج می کند، عصبانی شد و از محمدحسین نژادفلاح، مدیرعامل غیررسمی این باشگاه خواست دیگر کمک های هدایتی را قبول نکند زیرا با این کار، عملا رفتارهای مدیریتی اسپانسر باشگاه نادیده گرفته می شود. هدایتی هم بابت همین مسائل قهر کرده و می گوید دیگر حاضر به خرید باشگاه پرسپولیس نیست.

     
آی اسپورت
2015-03-08 16:07:51
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر