فهرست
افت محسوس کهکشانی‌ها/ 2015 سال وحشتناک رئال
افت محسوس کهکشانی‌ها/ 2015 سال وحشتناک رئال

افت محسوس کهکشانی‌ها/ 2015 سال وحشتناک رئال

آی‌اسپورت: سال 2014 بهترین سال تاریخ رئال مادرید بود که توانستند در آن چهار جام(جام حذفی اسپانیا، لیگ قهرمانان، سوپرجام اروپا و جام جهانی باشگاه‌ها) را به دست آورند اما سال 2015 برای این تیم اصلا خوش‌یمن نبوده. نخستین بازی تیم در این سال با باختی دردناک برابر والنسیا در مستایا همراه شد که به رکورد 22 برد پیاپی کهکشانی‌ها خاتمه داد. سه روز بعد در جام حذفی برابر اتلتیکومادرید قرار گرفتند که شاگردان دیه‌گو سیمئونه با 2 گل بازی رفت را بردند، نتیجه‌ای که می توانست به خوبی راه رئال برای دفاع از عنوانی که در آوریل 2014 در مستایا به دست آورده بودند، سد کند.

بعد از آنکه حذف رئال از کوپادل ری در 15 ژانویه قطعی شد، تیم کارلو آنچلوتی واکنش خوبی نشان داد و چهار برد متوالی به دست آورد هرچند پیروزی برابر کوردوبا و سویا به سختی و با دلهره حاصل شد. آن روند خوب با یک بازی بد دیگر در ویسنته کالدرون پایان یافت و اتلتیکو در هفتم فوریه با ارائه یک بازی بی‌نقص و البته با استفاده از اشتباهات تیم میهمان با چهار گل رئال را در هم کوبید.

ماه مارس هم در چند روز ابتدایی‌اش چنگی به دل نزده. رئال از دو بازی لیگ تنها یک امتیاز گرفته که آن هم در سانتیاگو برنابئو برابر ویارئال بود البته «زیردریایی زرد» می تواند خودش را بدشانس بداند که با کسب هر سه امتیاز پایتخت اسپانیا را ترک نکرده. باخت شنبه‌شب برابر در سن‌مامس برابر اتلتیک بیلبائو به «سال وحشتناک» رئال تداوم بخشید و این فرصت را در اختیار بارسلونا گذاشت که بتواند بعد از چند ماه صدرنشینی در لالیگا را تجربه کند؛ کاتالان‌ها از این فرصت نهایت استفاده را بردند و با پیروزی یک-6 برابر رایووایکانو یک امتیاز از رئال پیش افتادند و در صدر جدول قرار گرفتند.

     
آی اسپورت
2015-03-08 17:52:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر