فهرست

فان‌خال: بردن جام حذفی همه را خوشحال می کند

آی‌اسپورت: منچستریونایتد عزم خود را در این فصل برای قرارگرفتن در میان چهار تیم بالای جدول لیگ برتر جزم کرده اما لویی فن‌خال به خوبی از اهمیت جام حذفی باخبر است. در آستانه دیدار حساس با آرسنال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، این مربی هلندی درباره جام حذفی و اینکه در این تورنمنت می تواند با شیاطین سرخ جام ببرد، صحبت کرد.

منچستر فصل قبل را در رده هفتم به پایان رساند و با هدف بازگشت به لیگ قهرمانان فن‌خال را استخدام کرد. در حالی که ده بازی تا پایان فصل مانده یونایتد رده چهارم را اشغال کرده و رقبای سرسختی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دارد اما جام حذفی فرصت خوبی است برای اینکه فصل را بدون جام به پایان نرسانند.

فن‌خال گفت:«اینکه یک بازیکن یا یک مربی در طول دوران حرفه‌ای خود جام ببرد اهمیت دارد. هواداران هم چنین حسی دارند و با قهرمانی در تورنمنتی مثل جام حذفی که در انگلیس ارزش و اعتبار زیادی دارد، همه خوشحال می شوند. وقتی شما برای چیزی می جنگید و به آن می رسید، رضایت دارید. با داشتن بازیکنانی که در سطح بالایی بازی می کنند و تجربه ارزشمندی دارند، می توانیم این بازی را ببریم و در این تورنمنت عنوان خوبی کسب کنیم.»

     
آی اسپورت
2015-03-08 17:56:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر