فهرست

انریکه: فوتبال ترکیبی مسی-سوارس کلید موفقیت ما است

آی‌اسپورت: لوییس انریکه بعد از برد یک-6 بارسلونا و رفتن تیمش به صدر جدول لالیگا علت این موفقیت را افزایش درک لوییس سوارس و لیونل مسی از یکدیگر دانست. بارسا این بار از شکست رئال مادرید نهایت بهره را برد و در دیداری که مسی هت‌تریک کرد و سوارس دو گل زد، سه امتیاز گرفت تا بعد از چندین ماه به صدر جدول برود.

انریکه از فوتبال ترکیبی دو ستاره اهل آمریکای جنوبی تیمش تعریف کرد و گفت بارسا سزاوارانه به صدر جدول لالیگا رفته. او در کنفرانس خبری گفت:«لوییس به درک بهتری از بازی در کنار مسی دست یافته و هر مسابقه نسبت به بازی قبلی بهتر می شود. ما جایگاه خود را در جدول به دست آوردیم. ما به بازیکنان گفته بودیم که هیچ توپ آسانی وجود ندارد، هیچ آرامشی نخواهد بود. می دانستیم بازی سختی در پیش است. هدف ما این است که وقتی فصل تمام می شود این جا قرار بگیریم. همیشه گفته‌ام امکان باختن در هر مسابقه‌ای وجود دارد به خاطر همین باید خیلی حواسمان را جمع کنیم. من درباره دیگران حرف نمی زنم، هر مسابقه سختی‌های خودش را دارد و اینکه بدانی و بتوانی آن را مدیریت کنی، کلید موفقیت است.»

انریکه با تایید اینکه نیمار محروم از این بازی اجازه یافته چند روزی به برزیل برود بار دیگر تاکید کرد مسی پنالتی‌زن اول تیم است با وجود آنکه در دیدار با رایووایکانو دوباره پنالتی‌اش خراب شد و با دستور داور برای زدن ضربه مجدد پنالتی آن را به گل اول خودش تبدیل کرد:«پنالتی به حس بازیکن بستگی دارد. لئو مسی نفر اول فهرست پنالتی‌زن‌های ما است. من به او همان نگرشی را دارم که به بقیه بازیکنان دارم.»

     
آی اسپورت
2015-03-08 18:08:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر