فهرست
منصوریان: قهرمان روز آخر مشخص می شود/ بدون ملی پوشان حاضریم بازی کنیم
منصوریان: قهرمان روز آخر مشخص می شود/ بدون ملی پوشان حاضریم بازی کنیم

منصوریان: قهرمان روز آخر مشخص می شود/ بدون ملی پوشان حاضریم بازی کنیم

آی اسپورت- منصوریان در کنفرانس مطبوعاتی گفت: از اینکه در روزی تعداد خبرنگاران از تعداد تماشاگران بیشتر بود خوشحالم در خدمت تان هستم. واقعیت ای است که گسترش در نیمه اول بهتر از ما بودند. آنها تنها تیمی بودند که توانستن در یک نیمه حرکت تیمی ما را کند کنند . ما در نیمه دوم در حالی جوانان را به روند بازی برگرداندیم که هنوز در حال و هوای آسیا بودند. ما فقط سه بازیکن بالای 30 سال داریم از لحاظ روحی در چنین شرایطی کار برای تطبیق و هماهنگی بین دو مسابقه مختلف سخت است. در هر صورت باید بگویم ما همیشه در زوهای خوب مان بردیم اما این بار تیم مان در شریاطی خوب نبود و جزو روزهای خوب مان نبود.

به بازیکنانم افتخار می کنم

وقتی در بدترین دقیقه ممکن گل خوردیم نگران شدم اما بازیکنان ما با غیرت و تلاش و جانفشانی بازی باخته را با برد پشت سرگذاشتند. باشگاه نفت و من به این بازیکنان دلاور افتخار می کنیم و این جوانان مایه مباهات خود می دانیم.

بدون ملی پوشان حاضریم بازی کنیم

ما باید سه، چهار بازیکن مان را به تیم امید را و چند بازیکن را به تیم بزرگسالان بدهیم. به مسوولان گفته ایم برای کمک به روند لیگ حاضر هستیم بدون ملی پوشان بازی کنیم و نگاه ما به فوتبال نگاه ملی است. تحت هر شرایطی بازی های ملی را مهم تر از بازی های خود می دانیم.

یک بازیکن امید می خواهم

امشب باید از با محمد جان خاکپور جلسه بگذارم و از او بخواهم تنها یک بازیکن امید را به ما بدهد. ما برای حضور در لیگ و مسابقات آسیا برنامه هایمان را تنظیم کرده و قدرت بچه ها را در این مسابقات با تناسب صحیح مورد بررسی قرار می دهیم.

قهرمان روز آخر مشخص می شود

در هر صورت باید بگویم ما همیشه در زوهای خوب مان بردیم اما این بار تیم مان در شریاطی خوب نبود و جزو روزهای خوب مان نبود.فکر می کنم قهرمان این لیگ در روز آخر مشخص شود.

     
آی اسپورت
2015-03-08 19:11:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر