فهرست
چهره روز: سوشا، رئیسِ بی اعصاب ها!
چهره روز: سوشا، رئیسِ بی اعصاب ها!

چهره روز: سوشا، رئیسِ بی اعصاب ها!

آی اسپورت- سنگربان شماره یک تیم فوتبال پرسپولیس، بهترین بازیکن این تیم در جدال دشوار با تراکتورسازی بود. سوشا مکانی بعد از سپری کردن یک نیم فصل کابوس وار، بالاخره توانست در چند مسابقه متوالی دروازه اش را بسته نگه دارد و در دیدار با بنیادکار نیز به عنوان بهترین بازیکن پرسپولیس شناخته شد. نمایش خوب سوشا به ویژه در نیمه اول مسابقه امروز نیز کاملا قابل لمس بود. او جدا از سوپرشوت احمدزاده، چند سیو عالی دیگر نیز در این نیمه داشت و ثابت کرد که همانند همیشه در نیم فصل های دوم تبدیل به گلر به مراتب بهتری می شود. سوشا البته بدون تردید از لیست مقصران دریافت گل از شاهین ثاقبی خط نخواهد خورد اما اشتباه بابک حاتمی در پروسه رقم خوردن این گل آنقدر غیرمنتظره و مهلک بود که نمی توان مکانی را به خاطرش سرزنش کرد. با این همه، سوشا حتی در روز خوب اش نیز قید ویژگی همیشگی اش را نزد. خشونت، امروز هم در همه دقایق همراه گلر سفیدهای تهرانی بود.

همانند چند مسابقه گذشته، جنگ و دعوای سوشا با توپ جمع کن در نبرد با تراکتور نیز ادامه داشت و حتی نزدیک بود به مرزهای درگیری فیزیکی نیز نزدیک شود. سنگربان پرسپولیسی ها که در اعتراض به داور و فریاد کشیدن سر هم تیمی ها نیز ید طولایی دارد، در آخرین ثانیه های مسابقه با تمام سرعت به دنبال مهاجم حریف دوید تا او را به خاطر شیطنت اش در دور کردن توپ، شخصا تنبیه کند. این در حالی بود که پرسپولیس تنها چند ثانیه برای ادامه مسابقه زمان داشت و گذر هر ثانیه برای این تیم بسیار حیاتی بود.

به نظر می رسد کیفیت فنی سوشا بار دیگر او را در سطح بازگشت به تیم ملی قرار داده است. او که درست در آستانه برگزاری جام جهانی از تیم کی روش کنار رفته بود، حالا بالاخره فرکانس های درخشش اش را به سوی کادر فنی تیم ملی فرستاده است اما طبعا او با این اعصاب ناآرام نمی تواند جایی در تیم سرمربی پرتغالی داشته باشد. واضح است که سوشا برای حضور دوباره در تیم ملی، در کنار تکرار این نمایش های خوب، باید از تکرار صحنه های پرشمار عصبانیت اش در جریان مسابقه پرهیز کند.

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-08 18:53:50
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
يكشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۳، ۱۹:۰۹
واقعا خیلی بهتر شده دمش گرم امروز اگه امروز نوروزی بود بهتر میشدیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر